1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 problem z nagrywaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marcin Marcel Woźniak, Listopad 5, 2012.

1. Marcin Marcel Woźniak

Marcin Marcel Woźniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    HOHOŁOWO
    Witam. Kupiłem nagrywarkę LiteOn IHAS124 B zostala ona sfashowana . Zmarnowałem 12 płyt nagrywając różnymi sposobami. Jedna wersia się udała nagrać lecz nie wiem którą kombinacją :cower: . Przerobiłem ją i sfashowałem na LiteOn iHas524-XX B Aktualnie gdy wypalam ImgBurnem przy 50% wyskakuje taki błąd : [​IMG] . Ostatnie ustawienia miałem z : http://xboxforum.pl/ihas-241/nagrywanie-xgd3-na-platinum-mbipg101-r10-65-a-110542/index46.html#post1078397 post #452 temat napisy przez TERRY na MBIPG101-R10-65:worked_till_5am:

Wczytywanie...

Poleć forum