1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 problem z obroną

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamiw1902, Sierpień 20, 2013.

1. adamiw1902

adamiw1902 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    gdy gram z kumplem w fife 13 na live to jemu zawodnicy zawsze szybko sie wysuwają i są sytuacje sam na sam albo jak jego zawodnik idzie na mojego to nie umiem mu piłki odebrać mimo,że mam stary system obrony i tu pytanie jakich przycisków używać na Xboxie 360 na padzie żeby obrona była skuteczna i żeby nie było takich wpadek bo jak jemu zawodnik biega szybko to nie umiem po prostu zatrzymać piłki bo on jakby mnie ominie i poda dalej i będzie z tego gol i tak jest cały czas że co jego akcja to gol tak nie może być bo w fife nie gram od 2 dni tylko już 6 lat gram więc jestem doświadczonym graczem a w ataku nie mam wogule problemu tyle,że szybko tracę gole jak wy gracie z obroną jakie przyciski trzymacie i czy macie włączoną starą obronę czy nową która się opłaca włączyć bo mój kumpel ma właśnie starą ja też grałem cały czas na starej czekam na odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Jak przytrzymasz A to Twój zawodnik będzie biegał za zawodnikami z drużyny przeciwnej.Gram osobiście na nowej obronie i jakiejś tragedi nie ma (gram na Klasie Światowej) ewentualnie biegaj z wciśniętym LT jak się spodziewasz , że pójdzie podanie wtedy Twój zawodnik je przechwyci.

4. adamiw1902

adamiw1902 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Śląsk
    Ok spróbuję się dostosować do tej nowej obrony i może lepiej mi pójdzie tak jak mówiłeś dzięki za odpowiedź

5. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    To tylko kwestia wprawy pograsz trochę na tym systemie i wszystko będzie dla Ciebie przewidywalne i łatwe do ogarnięcia :)

Wczytywanie...

Poleć forum