1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 problem z wczytaniem save...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez s3kafka, Październik 3, 2012.

1. s3kafka

s3kafka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ballymena
    Nie moge wczytac kariery menadzera o dziwo kariera zawodnika dziala zastanawiam sie czy tylko ja mam takie udzwignienie. Konsola sie zawiesza za kazdym razem czy pozostaje czekac na update do fify nawet tydzien nie minal a juz poprawki porazka...

halo ludzie ???

Info Od tego jest opcja edycji aby edytować swoje posty, a nie pisać jeden pod drugim co jest niezgodne z regulaminem// Laki88

2. Lotnik421 Xbox One

3. Czesiu14

Czesiu14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kurzętnik
    Kolego mam tak samo,Jak będziesz wiedział coś więcej odezwij się na gg.1573047

4. s3kafka

s3kafka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ballymena
    Wiec tak problem jest z polaczeniem do live ladujcie savy bez neta niestety nie beda naliczne coinsy za wygrane mecze... Wykasowanie gameface mi nic nie dalo jak narazie trzeba czekac na update do gify...

5. Brajley

Brajley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Usuń gameface'a z pamięci konsoli.

6. s3kafka

s3kafka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ballymena
    Czytaj zanim napiszesz nie ma na to wplywu czy masz gameface czy nie . Narazie EA ma w ***** wszystkich i sie nie spiesza z update ja mam ich tez...

http://answers.ea.com/t5/FIFA-13/FIFA-13-Career-Mode-Crash/m-p/72018/highlight/true#M7746

Informacje na temat update
    http://www.ea.com/uk/football/news/fifa-13-title-update-02

W weekend 13 /14 Pazdziernika dla xboxa ma byc update niesamowite...

Wczytywanie...

Poleć forum