FIFA 13 problem z zawodnikami

AdiPr01

Użytkownik
Użytkownik
Znow przpraszam ze pisze w nieodpowiednim miejscu ale po prostu nie mam czasu, ostatnio cos niedobrego sie stalo z moja fifa, nie potrafie juz grac tak dobrze utrudnia mi to zachowanie zawodnikow na boisku, np gdy ktos mnie atakowal i wiedzialem ze bedzie sam an sam z mym bramkarzem prowokowalem go wychodzac lekko bramkarzem i gdy puściłem przycisk "w" (mam na nim wychodzenie bramkarzem" to on natychmiast wracal do bramki, teraz dalej idzie w strone napastnika lub pozostaje w miejscu, niepokjaca jest tez moja obrona, natomiast sam nei moge przezucic nad obrona przeciwnika bo od razu jego obrona reaguje u mnie mimo iz trzymam caly czas strzalke w wybranym kierunku juz przed przelaczeniem zawodnika to i tak pobiegnie chwile jeszcze w przeciwnym kierunku, napastnicy tez, gdy biegne pomocnikiem i szukam napastnika aby podac nie moge go odnalezdz poniewaz stoja oni jak kolki i nie maja zamiaru pokazac sie z przodu, wczesniej bylo okej co akcja leciala pila gora i akcja sam na sam. Sory za bledy pisze szybko
 

AdiPr01

Użytkownik
Użytkownik
Gram na pc
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Odp: FIFA 13 problem z zawodnikami

Funkcja : Edytuj
To jest forum, XboxForum. :)

Wysyłane z mojego RUBINA za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom