1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 reklamacja gry (blokuje konsolę).

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez hazardzik, Październik 10, 2012.

1. hazardzik

hazardzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

Czy ktoś z was kiedykolwiek składał reklamację na grę?

Ja jestem do tego stopnia wku...., że chyba to zrobię.
    Po skończeniu pierwszego sezony w trybie kariera, w momencie gdy chcę sfinalizować zakup obojętnie jakiego zawodnika, gra wiesza konsolę.
    Czytałem na innych forach, że inni gracze zetknęli się z podobnym problemem.
    Oczywiście czyściłem pamięć, usunąłem grę z dysku, pousuwałem dodatkowe pliki, ale nic nie pomogło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysiekao14

krzysiekao14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    To błąd gry każda go ma nie tylko twój egzemplarz

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2

4. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to chyba czas coś z tym zrobić. Elektronicy coś się spóźniają z patchem.

5. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Nie potrzebne wywieranie presji na EA może zaszkodzić ,naprawia to, a dodadza inne błędy (czasem tak się zdarza, cierpliwosci ).

6. sunshine07

sunshine07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przedwczoraj spędziłem pół godziny na infolinii EA, w celu dogadania się z panią na temat swojej FIFY 13. Blokuje mi grę po włączeniu meczu, po odłączeniu dysku i graniu z samej płyty gra zacina się już przy kliknięciu "SZYBKI MECZ". Wcześniej opisałem swoje problemy na helpldesku i miałem już numer sprawy. Podejrzewam, że gdybym wybrał tą opcję, gdzie dzwoni się z nowym problemem, to zajęłoby to jeszcze więcej czasu.

Wnioski takie: pani poleciła mi sprawdzenie gry na innej konsoli, żeby wykluczyć ewentualne problemy ze sprzętem. Szczerze - miałem problemy z zapchanym dyskiem, ale wszystko wróciło do normy i śmiga idealnie, więc wnioskuję że jednak problem jest w grze. Wszystkie tryby prócz meczu działają: w trybie kariery - symulacje, transfery itd. , tak samo gry treningowe i arena.

Zobaczymy co dalej. Zresztą - nie wiem czy czytaliście:FIFA 13 Update | EA SPORTS Football

7. amaavel

amaavel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    da sie jakos obejsc to zawieszanie sie konsoli po sezonie? ;///// ja jestem w gorszej sytuacji bo nie mam dostepu do sieci na konsoli i nici z aktualizacji ;( nawet nie mozna sezonu nastepnego rozegrac ...

8. krzysiekao14

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Nie ma takiej mozliwosci.

9. amaavel

amaavel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    UWAGA UWAGA! Nie wiem czy to jest rozwiazanie i jak to wygladalo u innych, ale u mnie po sezonie przed meczem o superpuchar z PSG w lidze francuskiej, moja druzyna przy okazji spadla do drugiej ligi :p dokladnie 2 sierpnia 2013 gra sie zawieszala dzien przed tym meczem po nacisnieciu "Dalej" nic nie dawalo ponowne uruchomienie, ale ...
    po prostu wszedlem w kalendarz i zrobilem symulacje do meczu i jakos sie udalo, nie zawiesilo gry znowu i teraz moge grac dalej, normalnie robilem trasfery i juz jestem w polowie sezonu ...

10. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cały czas lipa...
    Większego badziewia nie widziałem.
    Forsa wydana, a grać nie można.

11. tomek-kun

tomek-kun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kwiecień i nadal nic nie wiadomo. Szukam informacji na necie o jakichś poprawkach do gry Jednak nadal nic. Neta na Xboxie też nie mam. Więc mam nadzieje że udostępnią poprawkę online. Nie po to pół roku temu wydawaliśmy tyle kasy. Jak ktoś coś wie to proszę o jakiś kontakt. Bo jestem już tym mocno zbulwersowany.

12. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    ea wam dało jak zawsze nie do końca przetestowany produkt jak widać nie spieszy im się z patche. A jak nie działa to bym sprzedał w cholere:)

13. tomek-kun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Działa. Tylko że jak się zawiesza to można się wkurzyć bo już nic się nie zrobi. Autosave często jest pół roku do tyłu. Tak więc kicha. Dziwi mnie to że w pół roku nie można wyeliminować kilku błędów. No chyba że się nimi nie przejmuje bo kasę się już na sprzedaży zarobiło. Tylko że w ten sposób traci się klientów ponieważ ja i kilku moich znajomych Fify 14 na pewno już oryginalnej nie kupimy. Cokolwiek by to znaczyło:D

14. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Z tego co koledzy mowią w wersji ps3 nic takiego nie ma i gre skończyli.

15. tomek-kun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tu już połowa lipca a ja nadal nie znalazłem na necie żadnego patcha który naprawia błędy z zawieszaniem się konsoli. Jak ktoś coś znalazł to proszę o jakąś odpowiedź. Wczoraj przeglądałem płytki z grami i natrafiłem na fifke. Więc postanowiłem znów odświeżyć temat. Może już ktoś wyczarował jakiś sposób który zniweluje wszelkie błędy. Pozdro

PS Może EA jest zajęta Fifą 2014? .

16. Brajley

Brajley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież już dawno patch wyszedł co naprawił ten problem ....

17. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no raczej watpie bo mam wszystkie patche a i tak musze save wywalac za kazdym razem zeby FIFA odpalila... a gram raz na kilka tygodni

18. tomek-kun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to podaj namiar na tego patcha.. Strasznie to wszystko irytujące.
    Wywalasz save'a i grasz od nowa? Grałem łącznie dwoma klubami i za każdym razem dzieje się to samo. Konsola zawiesza się przykładowo na jednym savie 21 sierpnia i tak jest po każdym uruchomieniu. Ea powinna nam wypłacić pieniądze za uszczerbek w nerwach :)

19. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    za kazdym razem musze wywalic profil i tworzyc go na nowo bo ta "cudowna, super" gra sie wiecznie wiesza i nie dziala... to jest najgorsza FIFA od bardzo dawna

20. tomek-kun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli usuwasz wszystkie save'a i grasz od nowa czy kopiujesz je w jakiś sposób na inny profil?
    Podobno pracują nad 2014. To tylko pokazuje jak bardzo nas szanują. Poprzednia wersja jest wadliwa a oni pracują nad kontynuacją.

21. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pewnie cie to zaskoczy, ale EA Sports co roku "daje" nam nową FIFE (plus kilka innych produkcji w takim właśnie cyklu wydawniczym).

/Wysłane z telefonu/

Wczytywanie...

Poleć forum