1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 serwery EAS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orix, Listopad 24, 2012.

1. orix

orix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam pewien problem z grą. Wczoraj rano około godziny 8 po raz ostatnio udało mi się połączyć z serwerami Fify13. Od tamtej pory nie mogę się zalgować na serwery Fify a co za tym idzie do Ultimate Team, Czy wy też macie taki problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Ja gram w sezonach i jest git.

4. orix

orix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A moglbys sprawdzic czy mozesz sie zalogowac na Ultimate Team?
    Poniewaz kuzynowi Sezony dzialaja, jednak UT podobnie jak mi - nie dziala.

5. mrufka

mrufka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Podłączam się do wątku straciłem połączenie i niemogę się już połączyć z serwerami EA, grałem 2 dni, GOLD mam jeszcze 28dni, paszport wykupiłem za 800 points, Niewiem czy tak wygląda ban, ale na innym koncie loguje mnie na serwery EA i mogę grać tylko tyle,że niewiem czy zaczynac tworzyć drużyne od początku by znowu mnie zbanowali LT3.0 Obraz wypalany Ihasem od Szalonego

6. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, u mnie też Ultimate team nie działa reszta usług live działa normalnie. Wczoraj nie mogłem połączyć się z aukcjami na UT a dziś nie chce się połączyć z UT.

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    UT jest zatrzymany do czasu naprawienia ostatniego glitcha ( w skrócie: nieskończona kasa, 15 milionowe oferty za byle jakich zawodników i discardowanie najdroższych in-formów)

Wczytywanie...

Poleć forum