1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 13 sezony online

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bajapl, Październik 21, 2012.

1. Bajapl

Bajapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie co trzeba zrobic aby grac przeciwko roznym dryzunom. gdy wybieram barce zawsze gram przeciwko realowi zawsze ile mozna...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Mnie też to rozwalało dlatego teraz gram zespołem 4,5 gwiazdkowym i ustawiam restrykcyjny wybór przeciwnika dzięki czemu gram z różnymi zespołami na 4,5 gwiazdki :)

4. Resoort

Resoort Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ...no.. bo teraz po tym patchu to jakoś idzie ;) Tak to była tragedia, jak rozłączało co chwilę :)

5. Dymien

Dymien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a mnie rozłącza nieraz i przycina, pingi mam w okolicach 25-40 i internet 5 mb więc czym to spowodowane ??

6. smokdr

smokdr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie podlacze sie do watku z nieco innym problemem. Czy to gram w sezonach czy friendly wyswietla mi komunikat: twoje uprawnienia do komunikacji sa ograniczone". Dodam ze mam wszystkie porty w routerze otwarte, wyjatek w zaporze itd. Jak rozmawiam z ludzikami przez sluchawki to oni mnie slysza elegancko a ja ich nie. Albo urywa zdanie albo np przez minute nawijki w ogole nic nie slysze. Ktos mial taki problem? Dzieki.

Wczytywanie...

Poleć forum