1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 - Sposób na karierę bez iHASa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez __FRIX__, Wrzesień 27, 2012.

1. __FRIX__

__FRIX__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    Witam
    Jako świeżak jestem zmuszony napisać w tym dziale.
    Od wczoraj trudziłem się uruchomieniem trybu "Kariera" w FIFIE 13, sporo płyt poleciało do kosza, bo nie posiadam LiteONa IHASa.
    Męki jednak opłaciły się i dziś o 14:00 w końcu uruchomiłem tryb kariery.
    Poniższy opis był testowany na dwóch konsolach LT 3.0 z najnowszym dashem (alfa).
    Płyta OMEGI, nagrywarka zwykła Samsunga (dokładny model jak ktoś jest ciekaw TSST-Corp SH-S223C), Overburn w IMGBURNie (na Turncate zarówno w Clone jak IMG nie pójdzie - będzie ryczeć o autoryzację), 97% wywali błąd, klikacie anuluj.
    Później instalujecie FIFĘ z tej płyty na HDD za pomocą triku z MP3 (na pendrive wrzucacie mp3-kę, odtwarzacie ją w tle i instalujecie grę na HDD)
    Po zakończeniu instalacji należy wyczyścić cache (Pamięć podręczną)
    No i później gracie sobie w trybie kariery :) Nie wywala błędu z autoryzacją dysku! :)
    Wypaliłem już tak 3 płyty i z wszystkich działa - testowane tylko na OMEGAch, gdyż u mnie na wsi innych nie ma.
    Pozdrawiam, może to gdzieś ktoś przyklei, mam nadzieję, że się przyda.

Podsumowując:
    -Wypalacie
    -Instalujecie na HDD (trikiem z MP3)
    -Czyścicie Cache
    -MP3 w tle polecam wyciszyć na playerze xboxowym (u mnie ona musi być włączona jeśli chce się grać w trybie kariery)
    -Uruchamiacie i gracie.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogi

Ogi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A, A
    Witam, mam pewien problem związany z fifą, chciałbym zrobić tak jak ty lecz podczas instalacji gry na pen drive w 50 % wyskakuje problem że trzeba przeczyścić płytkę szmatką, po prostu błędy w czasie instalacji co moge na to poradzic?

4. bdg15

bdg15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam jestem nowy i mam problem z fifa 13. wypalilem przez imgburn płyta sie wypalila zainstalowalem na dysk aktualisowało sie wszystko a jak chce uruchomić gre to wyskakuje płyta jest nie obsługiwana lub lub brudna co zrobić POMOCY. \dziękuje

5. __FRIX__

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    Kolega miał problem z instalacją na HDD 53% i ten komunikat, wpadł do mnie ze swoim dyskiem i w jego przypadku udało się zainstalować z płytki którą nagrywałem metodą Turncate w CloneCD - dziwny przypadek: zainstalować dało się z tej nagranej Turncatem, a grać w trybie kariery tylko z tej wypalonej Overburnem w IMGBurnie.

6. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A jest jakiś sposób na karierę w FIFA 13 dla osób, które nie mają dysku? Próbowałem grać z mp3 z pendrive, ale w czasie uruchamiania się szybkiego meczu wyskakuje komunikat "sprawdzanie połączenia" po czym konsola się zawiesza (mp3 przestaje grać) i trzeba wyłączyć konsolę z panelu, bo pad nie reaguje. Oczywiście próbowałem grać bez logowania do Xbox Live. W karierze dni w kalendarzu normalnie mijały, bez żadnych błędów (przynajmniej kilka).

7. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem z czym macie problem Posiadam wersje SZALONY, nagrane na verbatimie x3, na zwykłej nagrywarce w lapku. Nic się nie zawiesza i nie wyskakuje żaden błąd

8. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No to jesteś jakimś wyjątkiem, bo ja też nagrywałem na lapku tą samą wersję FIFY co ty i mi wyskakuje błąd ze szmatką ;/

9. __FRIX__

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    Jesteś chyba pierwszą osobą, której to działa w ten sposób ;)

10. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Posiadam ihasa, ale tanio mam verbatimy i zawsze wpierw na lapku sprawdzam. Gram kariere Chelsa i naprawdę chyba już z 10 meczy ograłem i jest wszystko ok

11. exterberra

exterberra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Olsztyn
    mi dalej wyskakuje blad autoryzacji chociaz dluzej troche niz normalnie ;/ ta muzyka z pena ma glosno grac?

12. Gładki

Gładki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomocy! zakupiłem dzis fife13 na lt.3,0. Kazało aktualizować konsole i tak zrobiłem. Zatrzymało aktualizacje systemu i nic nie moge zrobić kod statusu 396B-3CD6-2800-0F00-C000-OO34

13. __FRIX__

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    możesz sobie całkowicie ją wyciszyć suwakiem tam w playerze :) nie musi jej być w ogóle słychać - ma tylko "pracować" w tle :)

14. MCCiura

MCCiura Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Police (Szczecin)
    Nagrałem tak jak pisałeś i mam "Nierozpoznawalny dysk" ...

15. you8

you8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie niestety też kiepsko.
    Gra nagrana w trybie overburning (bez ihas oczywiście), zainstalowana w 100% na pendrive, odpalona mp3 i nadal problem z autoryzacją.

Poz.

16. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Trick MP3 na LT 3.0 jest już znany na forum od jakiegoś czasu. Niektórym to działa niektórym nie.
    Koszyczek

Wczytywanie...

Poleć forum