1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 - Sztuczki - jak zmienić ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TasmanianKiller, Listopad 23, 2013.

1. TasmanianKiller

TasmanianKiller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!! Tak jak w temacie, chciałbym dowiedzieć się jak zmienić ilość gwiazdek sztuczek danemu zawodnikowi (np. chcę zmieńć Puyol'owi liczbę gwiazdek z 3 na 5 .), czy tak w ogóle się da i jeśli się da to jak to zrobić. (Widziałem na filmiku, że pewien koleś wykonywał pięcio-gwiazdkowe sztuczki Messim a ma on "fabrycznie" ;P 4 gwiazdki [możliwe, że była to wersja PC i nie da się tego zrobić na Xbox'ie]) KTO ODPOWIE DAJE "POMÓGŁ" :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Masz w opcjach> edytuj zawodnika>wybierasz zawodnika>przechodzisz do umiejętności>szukasz tej umiejętności strzelam że będzie to "drybling">przesuwasz suwak do np.90 i Puyol nagle staje się zawodnikiem z nienaganną techniką :D

4. TasmanianKiller

TasmanianKiller Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie tam tego nie ma, dlatego pytam ;D po prostu jak zmieniłem Puyol'owi drybling na 92 . too sztuczki nadal były na 3 gwiazdki.

Wczytywanie...

Poleć forum