1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 Szybki mecz zawiesza się

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hazok, Luty 10, 2013.

1. Hazok

Hazok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam
    Mam pewien problem , mianowicie chodzi o Fife 13 nie oryginalna , nie była nagrywana ihasem, wiadomo co jakiś czas wyskakuje błąd ze szmatka itp, ale nigdy nie było takiego problemu jaki pojawił się teraz :/ Wszystko działa ładnie pięknie a jak próbuje włączyć "szybki mecz" to się zawiesza i koniec zostaje reset konsoli, probowalam juz wyczyscic pamiec itp tak jak opisywali w internecie ale nic nie pomogła dalej zwiecha na tym samym, bez przerwy cały czas to samo... Prosze pomóżcie, doradzcie co zrobic ? :( gram tylko offline jak by to miało coś do rzeczy , ogólnie mysle nad tym zeby kupic Fife 13 oryginalna bo w nia gram najczesciej a te bledy jednak troche wkurzaja , a wyczytalam na necie, że problem z tym zawieszaniem na "szybkim meczu" nie jest tylko przy piratach ale pojawiał sie tez na płytkach kupionych w sklepie..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    musisz nagrać iahsem inaczej tak będzie

4. nałęczowianka

nałęczowianka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Myślę, że odpowiedź na twój problem leży w twoim xboxie. Otóź wypalenie Ihasem nic nie da. Jeszcze raz powtarzam nic. Ostatnio oglądałem iCarly i myślę, że ten seans dostarczył mi odpowiedzi na twoją zagwozdk. Pierwsze co musisz zrobić to rozebrać xboxa. Tam dajesz bypass między napędem a przyciskiem włączania, tak aby po włączeniu wysuwała ci się klapa. Następnie musisz do napędu( wysuniętego przyciskiem włączania) włożyć blachę. Tak dobrze czytasz. Musi to być arkusz z dachu. Tylko pamiętaj, żeby to nie był eternit bo tylko poparzy ci jajka. Potem musisz wgrać cfw nand cpi pro flasher. Po takim zabiegu musisz wlutować kość z nandem (taka psia też może być). Następnie musisz zakopać xboxa i obsikać teren w okół niego. Nie pytaj się po co to robić, bo odpowiedzi na to pytanie Ci nie udzielę. I to by było na tyle. Nie musisz dziękować.
    Pozdrawiam nałęczowianka.
    PS. ja się na tym znam. :tickled_pink:

Wczytywanie...

Poleć forum