1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 tryb menedżerski regularna zwiecha

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez delimos1, Maj 12, 2013.

1. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Witam ! Mój problem wygląda następująco otóż w trybie menedżerskim gram już 2 sezon i mam do rozegrania ostatni mecz w sezonie (finał pucharu mistrzów) i gdy rozegram ten mecz na ekranie pojawia się to całe drzewko turnieju i konsola się zawiesza :/ nie moge nic zrobić ani wyjsc do menu konsoli ani nic , jedynym rozwiązaniem jest wyłączenie ręczne przyciskiem przy konsoli . Próbowałem nawet ten mecz zasymulować myśląc , że to coś pomoże ale scielo mi się zaraz po pokazaniu wyniku meczu . Mam lt 2.0 ale Fifa jest oryginalna mialem juz tak w menedzerze ale nie wiem czym jest to spowodowane .
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. krasnal1992

krasnal1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wgraj najnowszy TitleUpdate do swojej wersji gry

1 osoba to lubi.
  4. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    konsola musi być podpięta do neta , nie ?

5. krasnal1992

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Konsola nie musi byc podpieta do internetu. Sprawdz jakie Media-Id ma twoja wersja gry(ABGXem) sciagnij i przy pomocy horizona wgraj na wczesniej skonfigurowanego pod konsola pendriva.

http://www.xbuc.net/?searchString=fifa+13

1 osoba to lubi.
  6. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Widzę że się znasz na rzeczy więc od razu spytam: czy ten title update dużo zmienia w grze ?? Może to pytanie zabrzmieć trochę głupio , ale jestem ciekaw :p.
    PS. Mógłbyś może podać jakiś link do tutoriala jak to dokladnie w sensie ten update bo pena mam skonfigurowanego tylko nie wiem jak to dalej ma wyglądać :/

7. krasnal1992

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co dokładnie zmienia to nie mam pojęcia, ale na pewno naprawia błąd z zawiechą kariery.A co do wgrania tego pliku to przeciągasz go do programu horizon i klikasz save to deviance. Nastepnie w konsoli przekopiuj ten plik z pamieci usb na dysk xboxa.Wazne jest to aby media Id sie zgadzalo z Twoja wersja gry.

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum