1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 Ultimate Edition

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sebakwiatek89, Wrzesień 17, 2012.

1. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    W prezencie otrzymałem przedpremierową wersję jak w tytule. Napisane jest w środku co ona zawiera itp. Pytanie dotyczy jaką wersję FIFY muszę kupić, żeby te dodatki pobrać. Czy wystarczy podstawowa wersja czy będzie jakaś oddzielna "Ultimate Edition" i tylko z nią zadziała kod z pudełka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nie, raczej ten kod jest do podstawowej wersji :D Ale nie wiem na 100%

4. Wojtek1989

Wojtek1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak najbardziej zwykłą. "Ultimate Edition" działa jako DLC poniekąd. Tylko musisz być czujny ponieważ ponoć ten dodatek będzie aktywny tylko i wyłącznie w dniu premiery, czyli 28.09. Poniżej zamieszczam artykuł o tym mówiący:

"EA zapowiedziało FIFA 13 Ultimate Edition – jej premiera być największą globalna akcją związaną z marką FIFA. Z korzyści płynących z posiadania tej specjalnej edycji gry skorzystają tylko osoby, które nabędą ją dokładnie w dniu premiery.

FIFA 13 Ultimate Edition dostarczy 24 “złote paczki” do użycia w trybie Ultimate Team. Gracze będą otrzymywać paczki z częstotliwością jednej na tydzień (wartość dodatku szacowana jest na 15 funtów). Ta oferta będzie aktualna tylko w dniu europejskiej premiery FIFY 13 – 28 września tego roku.

Każda złota paczka to zbiór dwunastu przedmiotów (gracze o statystykach powyżej 75 punktów, kontrakty, stadiony, piłki etc.) – dzięki takiemu zapleczu najwytrwalsi fani łatwiej zdobędą achievementy i będą mieli lepszy start.

Pytanie brzmi – na czym konkretnie polegać będzie weryfikacja tego kiedy zakupiliśmy grę. Domyślam się, że będzie chodziło o odpalenie jej i zużycie online passa 28 września, co będzie jednak z tymi graczami, którzy skorzystają ze sprzedaży wysyłkowej i gra nie dotrze do nich na czas? Ciekawe też jak to będzie wyglądać w sklepach – EA rzuci małą partię edycji z napisem “Limited” i każe wystawić je pierwszego dnia, podczas gdy te mniej ekskluzywne będą wystawiane od 29 września?

To faktycznie może być duża akcja. Z pewnością będziemy ją śledzić i was informować."

5. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    w instrukcji mam napisane, że "Wymiana kodu będzie możliwa po premierze gry FIFA 13 (27.09.2012)".
    Dodatkowo:
    "Zakup tego zamówienia przedpremierowego upoważnia do nabycia gry FIFA 13 Ultimate Edition. Cena FIFA 13 UE zostanie pomniejszona o wartość zamówienia przedpremierowego (29zł). Zachowaj paragon itp."

6. Wojtek1989

Wojtek1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aaa, czyli Ty masz kupon na zamówienie przedpremierowe:) Więc po prostu z tym dokumentem idziesz do sklepu tam gdzie to zamówienie przedpremierowe zostało złożone (bądź do innego ,nie wiem jakie masz zasady na tym kuponie) i kupujesz grę za 29 zł mniej niż cena na półce. Warto to zrobić w dniu premiery, w związku z tym dodatkiem o którym pisałem wyżej.

7. akAbialyMurzyn

akAbialyMurzyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    kupiłes to w saturnie napewno , to musisz isc z paragonem do saturna i tam kupujesz gre za chyba 257zł i od tego odejmuja Ci 29zł i wtedy dostajesz kod na paczki UT

8. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Haha ale cena :D za nic bym nie dał tyle za fife

Tchnięte z SGS GT-I9000

9. SPDZ

SPDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hahaha 250zł za gre, nawet jakby mi płacili za nią to bym nie brał... grafika z ps2 a gameplay z pegasusa...

10. akAbialyMurzyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    @SPDZ po czym sadzisz ze grafika z ps2 i gamplay z pegasusa?? zreszta jak moze byc gameplay z pegasusa?? a za fife tyle dałbym bo gra jest warta a nie pes co z roku na rok ciagle to samo no moze jakies zmiany ze mozna podawac piłke 360stopni...

11. SPDZ

SPDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pobralem Fife 12 i po 2 minutach wywalilem jak zobaczylem ta grę archaiczną, szkoda mi było tych 7gb i prądu straconego...

12. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    ja kupiłem wersje Ultimate edition + sezon ticet co łącznie daje 48 paczek premium, no i jutro już gram w fife 13 :) całość kosztowała około 270 zl

13. SPDZ

SPDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Współczuję, lepiej było kupić EA Classic z fifą 2007, to samo będzie... oprócz innych składów

14. akAbialyMurzyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    @up sadzac po twoich postach mysle , ze jestes fanbojem pesa ... jestes slepy czy nie widomy??bez obrazy ale miedzy fifa 07 a 13 jest przepasc. @maczosito Fife edition gdzie kupiłes?? bo sam sezon tiket kosztuje 70zł :)

15. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Saturn ma tylko ultimate. Reszta sklepów to drużyna adidasa i 10 000 tiketow

Tchnięte z SGS GT-I9000

16. Zendeman

Zendeman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Naprawiono karierę dla pojedynczego piłkarza ?
    Chodzi mi o to czy można schodzić z boiska i nie grać każdej minuty ?

17. Geble

Geble Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

wczoraj nabyłem wersję Ultimate, ale nurtuje mnie kwestia wbicia dodatkowego kodu, który ma nam dać 24 paczki (1 na tydzień), drużynę Adidasa oraz 10.000 FCC. Wklepałem kod tak jak na instrukcji, czyli główny przycisk pada -> realizuj kod, coś się pobrało, ale w grze dostałem jedynie powitalne 2.500 FCC, takie jak każdy dostaje. Ten kod trzeba jeszcze jakoś specjalnie uaktywnić ?

18. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przepraszamy fana fify której realizm jest powalający... 5 sezonow z rzędu wygralem ligę mistrzów i budżet transferowy dalej 9 baniek a pensja 5 tysięcy. Po drugie nowy pes wnosi trochę więcej niż podanie 360

19. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    ten kod wpisujesz na stronie wymienkod*pl

btw ile dales za wersje ultimate i gdzie?

20. Geble

Geble Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Saturn Katowice - 219 zł.

Teraz to jedynie obawiam się, że wyskoczy mi, że kod już użyty :suspicion:

21. sebakwiatek89

sebakwiatek89 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    nie powinno, skoro nic Ci nie dało wpisanie na konsoli.. poza tym jest napisane że dopiero w dniu premiery można wykorzystywać

Wczytywanie...

Poleć forum