1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 13 vs PES 2013. Gamezilla "Gramy w piłki od EA i Konami"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Niver, Sierpień 15, 2012.

1. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Nowy, 2013 rok nadchodzi. A wraz z nim noworoczne postanowienia i oczywiście piłki nożne od EA i Konami. Sprawdzamy w Kolonii jak wypadają ich najnowsze odsłony.

Bartek Sieja Gamescom rozpoczął od sprawdzenia w akcji FIFA 13 i PES 2013. Każda z tych części ma swoich fanów, każda też z roku na rok zapowiada się na lepszą, a wychodzi... różnie. A jak jest tym razem? Zobaczcie nasz materiał. Mecz w FIFA 13 Bartek komentuje na żywo. PES-a natomiast najpierw ogrywa, a potem omawia. Na bardzo ładnym tle, warto więc obejrzeć cały materiał.

Która część w tym roku bardziej wam odpowiada?

Źródło

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Grałem w PES'13 demo i moje zdanie na temat tej gry się nie zmienia. Jestem tylko baaardzo ciekawy tegorocznej FIFY (jak chyba każdej). Wiadomo może czy będzie demo a jeśli tak to kiedy?

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    zraziłem się do GZ bo zmienił sie skład ale co do PESA mają rację ale jak obrazili Tomb Ridera to GZ spada na dno

5. sephiforever

sephiforever Banned

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko pes, fifa to komercja i do tego wszystko zrobione pod publike zeby ludzie sie cieszyli bo w pes gola nie umieja strzelic....

6. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    demo F13- 11 wrzesien

2 użytkowników lubi ten post.
  7. zmijek

zmijek Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Malbork
    Ja też wolę PESa :biggrin:

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja po obejrzeniu gameplayu z FIFY widze jedna zmiane, nowe stroje i sklady i narazie nic wiecej, mam nadzieje ze gdzies indziej sa wieksze poprawki i ze usprawnili ten ich cudowny silnik kolizji ktorym sie tak chwalili bo w 12 to byla jakas parodia, a w demo PESa gralem i jest poprawa na + wzgledem poprzednich czesci

9. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeśli to prawda, to trzeba przyznać że trochę późno, no ale tak czy siak trzeba będzie obadać, bo zapowiada się całkiem fajnie ta 'trzynastka', oby nie była pechowa. Powinni troche więcej wyciągnąć z FIFY 11 aniżeli z FIFY 12 moim zdaniem.

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Będzie jak zawsze, Fifa 13 10mln copies sold, PES2013 1mln sold. Jedni powiedzą, że Fifa jest lepsza dlatego tak dobrze się sprzedaje, inni powiedzą, że Fifka jest dla mas bo jest łatwiejsza i mniej skillowa. Moim zdaniem, kilkanaście milonów graczy nie może się mylić. Tak, jestem za Fifą, ale żaden ze mnie fan piłki.

Wysłano z Xperii X8

1 osoba to lubi.
  11. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Do dziś nie mogę zrozumieć co w PESie jest takiego 'skillowego' że zagorzalcy się tak plują? Chodzenie w 4 kierunkach jak w FIFIE 07? Tamtejszy gameplay jest tak drewniany że szkoda gadać, przynajmniej takie moje zdanie.

1 osoba to lubi.
  12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    skoro nie grales to sie nie wypowiadaj... akurat kontrole zawodnika 360 PES mial wczesniej niz FIFA...

13. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ale chyba w papierach;)) bo Fifa 10 to wprowadziła i potem dali to w PES2011;)
    BTW
    Co do skilla jak gra się w fife na wyższym poziomie nizeli poczatkujacy to gra jest całkiem inna węc co do skilla to fifa jest na równi z pesem
    Silnik w Fifie jest bardziej realistyczny bo w PESIE jak na razie widzę powolne roboty
    Fifa ma wiele licencji a PES może pochwalić się tylko LM
    Styl Graficzny bardziej przemawia do mnie ten z Fify

14. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    a ja grałem w pes'a i fife i nie powiem wam która gra jest lepsza, za to powiem wam ze pes poszedł do przodu względem poprzednich swoich części.

15. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja powiem tak. Każda gra ma swoje plusy jak i minusy. Pes moim zdaniem ma znacznie lepszą grafikę i twarze graczy są takie żywe, natomiast w Fifie każdy jest blady jak mumia i bardzo ciężko jest mi rozpoznać piłkarza nie patrząc na nazwisko i numer na koszulce. Jednak Fifa w porównaniu do Pesa na tych gameplay'ach wygląda tak szybciej, zwiewniej można powiedzieć, natomiast to prawda, że w Pesie zawodnicy poruszają się troszkę ociężale, ale nie wszyscy i przez to jest widoczna czasem bardzo duża różnica jak jeden zawodnik biegnie jak żółw, a drugi np. CR7 jak rakieta :>.
    W tym roku zamierzam kupić fifę po 6 latach kupowania co rok Peesów. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, a polski język na pewno ułatwi mi granie w takie tryby jak menedżerski czy zostań legendą. Jednak dema przetestuje oba.

16. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Z tego co widać FiFa nie wprowadziła prawie żadnych poprawek co do fizyki gry. Co do PES'a to nie wiem bo nie grałem 'dwunastke'... Myślę że w tym roku Fifa znów wypadnie lepiej od PES'a. Bo w końcu w grach o piłce nożnej nie liczy się dobra grafika, która wydaję się trochę lepsza w PES, ale właśnie dobra fizyka która w PES'ie nie ma szans z tą z FIFY. Takie moje zdanie na ten temat.

17. koshin

koshin Banned

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Pszczyna
    Co nie zmienia faktu że PES ma lepszą oprawę w okół i na stadionie . Chociaż osobiście gram tylko w Fifę.

18. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    A ja cale zycie w Fife .. Od malego . PES'a nawet nigdy nie gralem i nie mam zamiaru.. Fifa jest dla mnie idealna.

19. oscar19856

oscar19856 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    bo w PES'a to trzeba umieć grać!

20. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up Zagraj w fife na full manual to pogadamy

21. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Następny, który myśli, że PES jest "tró" bo wg. nich jest hardkorowy, a w FIFA to nawet 8 latki na najtrudniejszym poziomie wygrają 10 : 0 -_-

Wczytywanie...

Poleć forum