1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13 xbox live kilka pytan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez butman, Październik 12, 2012.

1. butman

butman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MAM LT 3.0, podlaczylem konsole do neta, dziala, zalozylem konto i mam kilka pytań:
    1)Chce kupić 800 ms pointów, bo na forum przeczytalem, ze mozna z poziomu konsoli kupic online pass, ale nigdzie nie widze miejsca gdzie moge to zrobic, gdzie ono jest?
    2)Nie widzę miejsca gdzie ten pass mozna wpisac jak sie go już ma.
    3) Jak klikam zaloguj się na servery Ea, cały czas po wpisaniu nowego hasła wywala błąd, że hasło nie pasuje do maila, o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    ms pointsy kupisz na allegro ;) jak juz masz ps pointsy doladowane, to wlaczasz gre, wchodzisz w zakladke 'moje fifa', pozniej do sklepu i tam masz 'ea sports season ticket', ktorego mozesz kupic tylko jak masz online pass i jesli w to wejdziesz to przeniesie Cie do wpisania kodu na online pass, albo mozliwosc kupna za 800msp.

4. butman

butman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fajnie, tylko, że jak klikam na sklep, to każe mi się zalogować, wyskakuje mi moj mail, wpisuje haslo, i wywala blad ze haslo niezgodne z mailem

5. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zapewne wpisujesz hasło którym logujesz sie na maila, a masz wpisać hasło do konta ea..w którym to maila używa sie też jako loginu..Oczywiscie, jeśli masz tam konto :D

Wczytywanie...

Poleć forum