1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snajper96, Grudzień 31, 2012.

1. snajper96

snajper96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    podkarpacie
    Witam. A mianowicie od około 1.5 miesiąca gram w fife 13. Ale ostatnio gdy chciałem szybko wyjść do głównego menu to nie chciało mi się po kolei wychodzi 'menu, opuść mecz, itd' tylko nacisnąłem środkowy duży przycisk pada (ten co się go włącza), dałem "interfejs główny konsoli" i wyszło mi do menu głównego konsoli. I wszystko było okey. Ale gdy ponownie włączyłęm gre to tło było ciemne tzn kiedyś było niebieskie (dodam że w grze jest wszytko okey i gdy np wchodze w menu gdy gram mecz zeby zmienić zawodników to też jest okey) tylko w głównym menu kolory są ciemne, i do tego gdy daje szybki mecz konsola się zacina, kiedyś też się zacinała przy szybkim meczu ale gdy na początku wybierałęm żeby zapisywało na pamięci konsoli a nie na dysko to było okey. a teraz to nawet to nie pomaga. Licze na pomoc z waszej strony. :)

Wczytywanie...

Poleć forum