1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zombi, Luty 21, 2013.

1. zombi

zombi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem grałem dzisiaj sezon i strzeliłem gola na 2:1 w 90 minucie i koleś wyszedł i myślałem że będzie walkower a tu nic tak jak by się mecz nie odbył np wiem o tym że do 4 minuty można wyjść bez żadnej kary sa na to jakieś knify ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mosiek21

Mosiek21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rumia
    Ja o czymś takim słyszałem, że można jakoś tak wychodzić. W sumie coś takiego też miałem, ale po jakimś czasie te 3 pkt przybyły na moje konto, może jakieś lagi były czy coś w tym stylu ;-)

4. zombi

zombi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam i zas ten sam prpblem gralem dzisiaj puchar i juz byl final wygrywaldm 0:2 i strzelilem na 0:3 lag i sie okazalo ze nie bylo meczu i przegralem nastepny w sezonie tez tak mialem

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    z tego co pamiętam w fife 12 by wyjść z meczu bez porażki trza było wciskać na przemian LT + RT gra sie lagowała wywalało z meczu tak jak by go nie było ponoć to naprawili w fife 13 nie spodlałem się z tym, lecz w przypadku gdy przeciwnik ma coś takiego jak Lag Switch to może robić takie magiczne rzeczy :)

6. zombi

zombi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedz A co to jest ten Lag Switch ??

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    lag swich jest to urządzenie umieszczone na kablu internetowym podłączonym np.do konsoli , dzięki niemu masz możliwość chwilowego zmniejszenia ilości wysyłanych pakietów danych do serwera co np. w grach FPS daje sporą przewagę, zobacz filmiki na YouTube :)

Wczytywanie...

Poleć forum