1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czarex249, Marzec 19, 2013.

1. Czarex249

Czarex249 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Otóż chce zakupić sobie orginalną fifke. Jak wiadomo online pass. Więc chciałbym się zapytać tych co posiadają (!), czy bez Golda można grać w ultimate team przez sieć ? Dodam, że Fife 12 sobie kiedyś kupiłem, była uzywana z wykorzystanym online passem, ale drużyne w Ultimate team zrobiłem, tylko nie mogłem grać przez sieć a w pudełku na wykorzystanym już kodzie pisało, że mogę grać z innymi przez sieć, jeśli wpisze ten kod.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Swanton

Swanton Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Ja grałem w Ultimate Team nie posiadając Golda ale kupowałem na allegro tańsze 14 dniowe kody. Nie był to gold ale można grać online.

4. Niver

Niver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Konto Gold to inna bajka niż Online Pass gry, żeby grać przez sieć potrzebujesz i konta gold i online pass'a

5. Czarex249

Czarex249 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale kupowałeś kody do golda? Jakie kody, jak wiadomo ja świeżak oraz czy mógłbyś podać link?

6. stephanomorales

stephanomorales Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SOPOT/TORUŃ
    Poszukaj na allegro xbox live gold trial i na pewno wyskoczy wiele wyników, najtańsze są kody na 48h

Wczytywanie...

Poleć forum