1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez so0cer, Październik 3, 2012.

1. so0cer

so0cer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, kupiłem jak w temacie 13-stkę pisze że wersja PL ale przed chwilą gośc zadzwonił do mnie i powiedział że kupił to w Anglii, instrukcja jest po angielsku ale jak odpalę fifę będzie można wybrać język polski i już sam nie wiem, jak to będzie?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie bedzie polskiego. Ale nie martw się. W dziale giełda wiele jest osób chętnych zamienić się oferując za fife 13 eng fifę 13 pl. pzdr

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja na Twoim miejscu bym sie cieszyl bo ang wersja jest duzo lepsza od polskiej (komentarz, obsluga kinecta, wszystkie loga na koszulkach)

1 osoba to lubi.
  5. so0cer

so0cer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aha to dzięki bo już chciałem zamieniać, a coś ciekawego jeszcze jest w ang? Słyszałem że sponsorzy w karierze są

Wczytywanie...

Poleć forum