1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Fifa 13

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Masownik20, Wrzesień 25, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48

Nazwa: Fifa 13
    Rodzaj gry: piłka nożna, sport
    Data premiery w Polsce: 27 września 2012
    Producent: EA Sports
    Wydawca: Electronic Arts Inc.
    Wydawca PL: Electronic Arts Polska
    Dodatkowe Kontrolery: Tak

Krótki opis

Sporo zmian przypadło w udziale silnikowi fizycznemu o nazwie Player Impact Engine, zaimplementowanemu po raz pierwszy w FIFA 12. Twórcy znacznie usprawnili grę obrońców na małej przestrzeni i poprawili pracę rąk podczas boiskowych przepychanek, dzięki czemu udało się wyeliminować graficzne przekłamania z tym związane. Spore zmiany zaszły również w zakresie kontroli nad piłką – tym razem położono znacznie większy nacisk na przyjęcie futbolówki. Na ten proces od teraz ma wpływ wiele nowych czynników, m. in. napór obrońców, warunki atmosferyczne czy umiejętności techniczne zawodnika. Dodatkowo, autorzy wprowadzili szereg nowych zagrań pozwalających na rozegranie akcji „z pierwszej piłki”.
    Moduł Attacking Intelligence przynosi spore zmiany w grze ofensywnej. Większy nacisk został położony na wykorzystanie wolnego pola (zwłaszcza skrzydeł boiska), dzięki czemu zwiększyła się liczba dostępnych wariantów rozegrania akcji. Ponadto ulepszono zachowanie piłkarzy biorących bierny udział w akcji – zawodnicy formacji ofensywnych znacznie częściej skupiają na sobie uwagę obrońców, pozwalając graczowi na szybkie wypracowanie sytuacji strzeleckiej. Kosmetyczne zmiany dotknęły również drybling – w FIFA 13 zawodnicy szybciej zmieniają kierunek biegu podczas sprintu, a uwolnienie się spod opieki obrońców znajdujących się za plecami kontrolowanego zawodnika stało się łatwiejsze.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. arek-targ4444

arek-targ4444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Końskie
    Na pierwszy rzut oka- kilka chwil z grą. Gra się przyjemnie, fany klimat , dużo lig i zawodników, licencje, stroje, buty, piłki, stadiony; choć dziwi naprawdę brak takich lig ja Turecka, Grecka, to uważam za duży minus. Turecka liga jest bardzo mocna, drużyny grają w Europejskich Pucharach, zawodnicy grający w tej lidze to też klasa światowa, a jednak brak ligi tureckiej. Zato doczekaliśmy się ligi Arabii Saudyjskiej. Jeśli chodzi o gampelay, miło się gra, rozgrywka jak by przyspieszyła, dodano trochę nowych animacji, cieszynek itp., system przyjmowania piłki, którym EA tak się chwaliło, jest widoczny, są momenty, że piłka odskakuje, przy za mocnych podaniach, niedokładnych, przypadkowych, kompan z drużyny ma problem z przyjęciem i piłka odskakuje mu od nogi. Zawodnicy trochę w F13 uważają na spalone i mądrze wybiegają na pozycję tak aby uniknąć durnych spalonych. Po kilku meczach mam wrażenie jednak, że strzały z dystansu wpadają trochę przy łatwo, nom ale może wydaje mi się tylko.

Brak licencjonowanej POLSKIEJ EKSTRAKLASY trochę mnie smuci, nom ale takich mamy zarządców w państwie.

4. Hasiok

Hasiok Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ogólnie to gdyby była możliwość kupna wersji ENG ani bym sie nie zastanawiał wcześniej grałem w Early release bo mam season ticket i elegancko. Dziś przyszła mi z Ultimy PL i oczywiście okrojne niektóre koszulki przez durne polskie prawo, brak komentarzy w menu w czasie grania kariery - w ENG koles czyta wyniki innych meczów, miejsca w tabeli itp. W ogóle wydaje mi się jakaś uj.e.b.... troche ta wersja PL samo to co Ramos ma długie włosy w Early release miał krótkie (nie to że przykładam uwagę do pierdół ale o czyms to może świadczyć). Dziwi mnie że chociaż w wersji PL nie dorzucą języka ENG (2 komentarze do wyboru). No i te durne celebracje !! jeszcze w tym roku nawet się kamera nie zmienia na zawodnika tylko jest taka jak podczas gry (CO DZIWNE W DEMKU SIĘ ZMIENIAŁA I BYŁ NAJAZD NA ZAWODNIKA). Śmiem twierdzić że gdyby PES miał licencje to role mogłyby się odwrócić grywam też w PESa13 i wiadomo motion capture odstaje ale po prostu czuć mega atmosferę meczu. Gdyby mnie nie było stać na wyrzucenie 200zł na grę myślę że zostałbym przy 12. Tak naprawdę pomimo tych wszystkich recenzji NIE WIELE się zmieniło - troszkę lepszy gameplay częsciej walą z przerzutek, szczupaków noi ten śmieszny touch control....a i skill games wciąga tak dla zabicia czasu :p PS. jak ktoś chce się spojedynkować miesiąc przed listopadem zapraszam gametag - hasiokinho a może jakaś drużynkę sie zrobi....

3 użytkowników lubi ten post.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie jestem fanem Fify. Ale grając w 12 i przechodząc teraz na 13 zbytnio różnicy nie widzę. Zawodnicy może ciut lepiej się zachowują. Ale jakoś nie widzę tego "WOW tego jeszcze nie było!!". Grałem najpierw w PES13, a później we Fife i hmm wracam do PES'a.. Nie wiem dlaczego ale jakoś gra mi się lepiej.. Zbytnio nie mogę określić dlaczego bo nie jestem fanem piłki i nie widzę tych "wielkich zmian" jak zwolennicy PES'a czy Fify. Po prostu lepiej gra mi się w PES'a.

Jedynym dobrym aspektem który został wspomniany wyżej to fakt, że w fifie mamy licencje i tyle.

Jutro jak znajdę czas to pogram w jakieś tryby bardziej wymagające niż tylko szybka gra :)

Wstępna ocena 6/10 - wielkich zmian w stosunku do 12 nie widzę.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to ja tez sie wypowiem, tak jak koledzy tej wielkiej rewolucji ktora jest zapowiadana co roku takze nie widze, jest duzo zmian ale zeby to nazwac rewolucja?? gra sie przyjemniej niz w 12, partnerzy sa madrzejsi, lepiej wychodza na pozycje, system kolizji poprawiony ale dalej sa baaardzo nierealistyczne upadki i zdarzaja sie dosc czesto (przynajmniej mnie) oczywiscie brak ekstraklasy czy stadionu np Barcy to juz pomine... sklill games ciekawe ale dla mnie zbyteczne, bardzo podoba mi sie natomiast ten sklepik czy co to jest gdzie mozna kupic historyczne stoje, buty czy pilki, kariera dla managera jest usprawniona ale dla pojedynczego zawodnika to dla mnie dalej badziew (gram bramkarzem i nic nie robie stoje przez caly mecz w miejscu i mam ocene 7 by w drugim meczu takze nic nie robiac i stojac ocena mi caly czas spadala do 4... i tak w kolo) co do tego rewolucyjnego first touch to nie widze jakis zmian, no chyba ze jakis specjalny przycisk za to odpowiada, podania jak podania takie same jak w zeszlej czesci, a juz to ze co drugie podanie takiemu Iniescie czy Ronaldo pilka odskakuje to juz uznaje za smieszne, bo o ile to moze byc prawda w 2 lidze Francuskiej to w Realu czy Barcelonie smieszy jak nie wiem co, tak samo bramkarze, wybijaja pilki przed siebie i wprost pod nogi napastnika, i tak jak juz ktos powiedzial latwo o gole z dystansu. Podsumowujac FIFA to od dawna bardzo dobra gra ale co robu ja slysze ta sama spiewke ze w tej edycji wprowadzame rewolucyjne zmiany a ja za kazdym razem jak odpale nowa FIFE to widze te zmiany ale rewolucja to napewno nie jest

7. Hasiok

Hasiok Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Należy dodać jeszcze FATALNE błędy w tej polskiej wersji właśnie wygrałem mecz z Osasuną 4 : 1 komentarz: Real Madryt nie dał rady silnemu przeciwnikowi i przegrał 4 do 1. Czy rozegrałem ćwierćfinał pucharu wygrałem pierwszu dwumecz i piszą Real MAdryt przechodzi do kolejnej rundy.. żenada żeby takich banalnych rzeczy nie dopracować na każdym kroku coś..... Pozostaje dalej ta gra On-line która utrzymuję tą grę na piedestale..

8. arek-targ4444

arek-targ4444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Końskie
    Chyba jeszcze nie narodziła się jeszcze taka gra, żeby każdemu dogodzić. Zawsze są niedoróbki , błędy i tak samo jest z FIFA 13. Gra jest solidna, co to tłumaczenia i komentarzy, można było się spodziewać tego, bo w FIFA 12 pojawiały się te czasem żenujące komentarze, w ogóle nie adekwatne do sytuacji z boiska, ale idzie to znieść, a przecież każdy ma wybór jaką wersje kupić, można i ANG, przecież dziś w dobie internetu to nie problem. Mnie bardziej boli brak Ekstraklasy licencjonowanej oraz kilku lig europejskich, chociaż mimo to i tak jest kim pograć.

9. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    Fifa 13 różnica którą ja zobaczyłe to tylko to że jest poprostu szybsza gra wszyscy szybciej biegają itp ale i tak fifa11 była najlepsza

10. Hukos

Hukos Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Składy w lidze Polskiej są bardzo nie aktualne...

- Makuszewski w Jagielloni
    - Smolarka nie ma
    - oraz takie smieszne babole jak np Dzalamidze albo Suler albo inni zawodnicy pierwszego skladu ktorzy sa w glebokich rezerwach...

moja ocena na chwile obecna 3/10

11. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Alert Niektórzy nadal nie rozumieją co to opinia, dlatego będę tutaj często zaglądał...

12. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Te silnik nic już nie wyciśnie, dodano kilka fajnych nowinek jak FTC idzie się wkurzyć jak klepiemy akcje a napastnikowi odskakuje piłka po przyjęciu, dodano fajne nowe scenki jak wybór stron meczu czy sędzia techniczny z tablicą świetlną, poprawiono AI przeciwników, gra jest szybsza, bardzo dobre zmiany w trybie kariery (transfery, możliwości prowadzenie reprezentacji, możliwość grania w pucharach od 1 sezonu) 12 była grą znakomitą, 13 nie została zepsuta a poprawiona więc dla mnie ocena 9/10. Oczywiście gramy na ustawieniach manualnych wtedy bierzmy się za ocenianie trudności i gameplayu

PS. Co do transferów trzeba pobrać update z live, ale i tak niema Ebiego w Jadze i Boruca w Southampton.

13. ach

ach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ciderland
    Hukos jeżeli ty oceniasz grę na 3/10 po tym bo Makuszewski gra dalej w Jadze to PES pewnie ocenisz na minus 8.Jak wyjdzie aktualka składów to gra pewnie zyska w twoich oczach i dostanie 9/10 ?

Język kolego, następnym razem poleci ostrzeżenie
    ESLORD

Mogę się dowiedzieć co za strasznego słowa użyłem w tym poście?

Info Nie pisz kolorem czerwonym. Pisz na pw do Eslorda jeśli Cię coś boli a nie na forum.//Laki88

14. straubus

straubus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wczoraj zakupiłem swoją wersję i już na oko grałem około 8 godzin :D Gra jest wyśmienita. Co prawda od strony graficznej to samo co 12, wiele elementów jest po lekkim liftingu, natomiast feeling gry znacznie poprawiony. Ruchy zawodników, poprawa SI, tryby gry. Naprawdę można wsiąknąć:) Jedyna WIELKA wada, to komentarz, ale nic nowego tym nie odkryłem. Teksty nie pasujące do sytuacji, do tego szczeniacko brzmiące: "Dobrze się zapowiadało ale się ze....psuło" - czy to jest fraza używana w trakcie komentowania? Po dwóch meczach nudzą wciąż te same zdania, mówione drętwym głosem. Możliwośc zmiany komentarza na angielski byłaby tu doceniona.

15. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    po kilku meczach:
    Zaczne od zapowiadanych zmian jak co roku lekka poprawa graficzna,sklały aktualne, brak PL ligi bo to co tam jest liga nazwac nie mozna wielki minus, niby jakies wielkie kotrole piłki itd jedyne co zauwazyłem ze pilka odskakuje nie przykleja sie po podaniu bezposrednio.. Szczerze to spokojnie w formie DLC do 12 mozna by to wydać ale to szczegół. Zajmę się PL wersja bo ta woła o pomste do nieba..Boze kochany czemu nasza wersja nie ma ENG komentarza, to co sie tam wyprawia wrecz zniesmacza..jest to tak sztuczne i w taki sztuczny sposob wypowiadane bez emocji ze czuje sie jak na stypie a trafne komentarze dla przykładu:
    wygrana Realem 2:1 Ossasuna i tekst: Bardzo słaby mecz Realu, poniesli kleske, cos w ten desen nijak sie to ma do stanu jaki widzimy na TV, wiem że generowane sa losowo ale trafnosc ich jest 20% i takich przykladów mozna mnozyć np co za piekny strzał a tutaj podanie na srodku boiska heh..Mam RGH i do puki nie znajde sposobu aby wladowac tam ENG komentarz to nie pogram bo gra mnie irytuje tak samo brak reklam bukmacherskich/ okrojone stroje..
    Jedynie na RGH moze cos z tym wykombinuje dla mnie 5/10
    A zapomnialem dodac że jesczze na ta ocene sklada sie mizerna gra bramkarzy puszczaja takie pilki ze az sie plakac chce,m strzelic bramki za pola raknego to zadna frajda 7/10 pilek wpada lajtowo, dalej puszczaja takie szmaty..zaznacze ze asysty sa wyłączone

16. elradziu

elradziu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja ogólnie napiszę taką pół opinię.

Gra na pierwszy rzut oka przyjemna, cieszy system areny przed meczami który nie jest już głupim lataniem po boisku i ładowaniem piłki w bramkarza. Największą zmianą jest własnie system kontroli piłki, choć czasami takie odskakiwanie piłki bardzo irytuje. Na plus poprawiony system transferowy, w końcu możemy zażądać za zawodnika dowolną kwotę :). System lig w ultimate time i klubach, na duży plus :). No i co najbardziej mnie boli, tak reklamowe wsparcie dla kinect, okazuje się że nie dal wszystkich wersji. Na moim pudełku np, nie ma oznaczonego kinecta (dodam że w sklepie innych wersji nie było). No to trochę nie fair. Domniemam że wersje z kinect są droższe. No może że po prostu nie umiem wykorzystać kinecta w FIFA 13.

17. Pit

Pit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WRC
    Witam

Niestety,ale moim zdaniem Fifa 13 jest gorsza od 12.Przede wszystkim dużo ,dużo łatwiejsza.Gram już trochę w piłki,ostatnio w Fifę wcześniej ISS/PES i poziom Legendarny to jest jakaś farsa.W poprzedniej edycji wprowadzili nowy system obrony,w tej zaś postawili na atak i zrobiła się kaszana.Strzały z daleka to co drugi wpada,obrońców samym balansem,nawet bez robienia tricków można mijać jak tyczki slalomowe.Pozostaje tylko grać online,albo z kolegami.Wszystko się wykonuje łatwiej ,piłka się lepiej trzyma zawodnika,nie czuć jakiegoś obciążenia,wszyscy są jacyś zwrotni.Wrzutki są łatwiejsze,zawodnicy łatwiej dochodzą do piłki.Z tymi przyjęciami to też się nie popisali, bo po jakimś czasie to wkurza,że zawodnik na najwyższym poziomie technicznym nie umie prostej piłki przyjąć.Ogólnie sama gra jest za szybka i przez to wygląda nienaturalnie,w 12 trochę przeciwnik rozgrywał piłkę a tutaj jest hurra i do przodu,przez co wychodzą wysokie wyniki.Gram już od paru lat w Fifę i uważam,że jest to bardzo dobra gra,ale ta część niestety wprowadza dla mnie zmiany na minus.Jeśli ktoś lubi przyjemną grę bez wysiłku,ładne bramki to na pewno fifą będzie zachwycony.To jest trochę zawiew tego co fifa oferowała w przeszłości,czyli wciśnij strzał masz ładną bramkę z za pola karnego,wrzuć i wciśnij 2x strzał masz przewrotkę,to trochę odległa hipoteza,ale takie mam wrażenie.Ja wymagam od gry i od siebie więcej,kiedy wszystko przychodzi łatwo,wtedy przestaje to już być fajne.Na plus jedynie trochę lepszy system kolizji.Ta fifa bazuje na poprzednich i nie dam oceny 3 albo 4 ,ale moja ocena to 8.0 .Ciekawe czy jakaś gazeta czy strona napisze troche prawdy o tej Fifie czy znów będzie sam zachwyt.

18. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    dobra gra . zauważyłem , że niektóre twarze są poprawione

19. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    No to czas na Fife 13.
    Zawsze zaczynam od tzw "otoczki" wiec jak zawsze w Fifie stoi to na wysokim poziomie a raczej na najwyzszym.Soundtrack,menu,arena,licencje,nowe tryby gry,skill games,gra na live,match day itd itd mozna wymieniac to jest bajka, trzeba samemu zobaczyc.
    Wspomniane skill "gejmsy" sa bardzo fajnym urozmaicaniem,mozna sie podszkolic w grze a i same w sobie sa ciekawe i potrafia zajac czas
    Zawsze tez odnosze sie do ratingow graczy ktore Fifa rozdaje poprawnie oczywiscie mozna sie przyczepic w niektorych sytuacjach ale nie ma tak absurdalnych jak w Pesie gdzie jeden z najlepszych jak nie najlepszy obecnie snajper na swiecie Falcao ma 79:p.

No ale przejdzmy do najwazniejszej rzeczy czyli gameplay i zmian o jakich mowila EA:
    First touch Control najbardziej widoczny bardzo urealnia gre,wprowadza nieprzewidywalnosc czyli to co mamy na prawdziwym boisku,pozatym gracz musi sie przy podaniu zastanawiac jeszcze jak podac zeby najlatwiej bylo przyjac,pilka potrafi skoczyc uciec itd,z naprawde ciezkim crossem pilkarze nieobdarzeni "brazylijska" technika maja klopoty co moze troche wkurzac:D,bo przeciez zawsze tak gralem i on przyjmowal ale taka jest pilka ciezko w prawdziwym zyciu przyjac mocne dlugie podanie w pelnym biegu:p
    Inteligentny atak takze bardzo na plus gracze swietnie sie ruszuja przyjecie i wyjscie na pozycje przyjecie wyjscie na pozycje,szukanie wolnych przestrzeni swietnie to wyglada
    System rzutow wolny bardzo fajny na wiele sposobow mozna rozegrac co takze urealnia rozgrywke juz nie jest ze kazdy laduje sobie,ale sie zastanawiasz co on moze zrobic albo co sam zrobisz
    Gra wydaje mi sie ogolnie szybsza...ciezko stwierdzic czy plus czy minus jak komu pasuje mozna zmienic w ustawieniach ale na podstawowych jest szybciej niz rok temu
    Usprawniony impact engine z poprzedniej czesci najlepiej wygladaja pojedynki w powietrzu ze tam sie na kims sie podeprzesz itd naprawde fajnie to wyglada
    Ogolnie usprawnione elementy z poprzedniego roku
    Kompletny drybling jakos bardzo go nie zauwazam moze nie uzywam:D?
    Oczywiscie wiadomo kilka nowych animacji zachowan bramkarzy,troszke poprawiona oprawa graficzna itd co nam serwuja co roku
    Style druzyn np Barca zazwyczaj rozgrywa krotkie rzuty rozne,Juve wyprowadza pilke krotko od bramkarza
    Gra oczywiscie chodzi ladnie,wszystko plynnie
    SI duzo lepiej gra w ataku skubancy duzo pilek za obroncow rzucaja na legendarnym:D,rozciagaja obrone(SI wzorowo uzywa tego nowego systemu ataku) ciezko jest w obronie ale za to poprzez ten system latwiej strzelic bramke

No i to chyba tyle podsumowujac rok temu byla rewolucja w obronie w tym roku w ataku:D

Na koncu zeby nie bylo tak rozowo dodam kilka minusow ktore mnie wkurzaja:
    Fifa to wiadomo licencje itd no i np mamy cala Serie A licencje wszystkie herby a tu bum na Napoli jakis "artefakt" zamiast herbu kurde...ja rozumiem jeszcze jakies malo znane druzyny np Pescara i tak spadnie ale Napoli...
    Wiadomo nasza polska ekstraklasa tez ale akurat to nie jest wina panow z EA
    Slaby juz nudzacy po tylu latach komentarz...chociaz tez trudno winic panow z EA zatrudniaja w koncu najbardziej znane nazwiska w naszym kraju.
    Czasami wkurzajace bledy sedziowskie
    I to chyba narazie tyle po 1 dniu z Fifa
    Ode mnie ogolnie 9/10.

2 użytkowników lubi ten post.
  20. 89neo

89neo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grając Bayernem z A. Bilbao wygrałem bez problemu 4:0 ale jak przyjechał na Allianz Arena, Liverpool to skończyło się na 1:1. Wniosek z tego taki, ze dużo bardziej a niezeli w stosunku do FIFy 12 widać różnice w klasie przeciwnika.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

21. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba najlepsza FIFA w jaką grałem. PES 2013 trochę namieszał i myślę, że obydwie gry mogą z powodzeniem rywalizować na płaszczyźnie offline. Preferuje rozgrywkę online i tutaj fifa deklasuje rywala. Najbardziej podoba mi się tryb 11vs11 w którym gram bramkarzem. W niejednym meczu ratowałem paradami tyłek drużynie. 1vs1 też zabawa na godziny. Opinia trochę przykrótka, ale kto gra w całą serie, co roku to widzi, że zmiany są kosmetyczne. Najbardziej zauważalna różnica, to system przyjmowania piłki. Za to duży plus - a jeszcze większy za to, że w wersji pc można włączyć angielski komentarz zachowując jednocześnie polskie napisy. Brak polskich stadionów i rodzimej ligi to żadna strata.

Wczytywanie...

Poleć forum