1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LukasManu69, Listopad 19, 2012.

1. LukasManu69

LukasManu69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Witam mam problem , na początku nie bylo takiego problemu ale od jakiegos czasu zaczeło sie .
    Odpalam kariere menadzera , rozgrywam kilka meczy i gra się zawiesza :1. przy próbie zatrzymania gry w celu dokonania zmian ( konsola działa dalej moge normalnie wyłaczyc gre po przez przewodnika a tez muzyka w grze leci dalej ) po właczeniu gry ponownie moge grac dalej ale znow po kilku meczach sie zacina (meczace) 2. Gra zacina sie po koncu sezonu kiedy chce przejsc do kolejnego etapu.
    Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Czym masz nagrane? Gra zainstalowana na dysku?

4. LukasManu69

LukasManu69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świdnica
    Gry mam od gościa niewiem czym nagrywa ale nigdy nie było z jego grami problemów. Tak zainstalowana ,ostatnio zrobiłem reinstalke i nie ma problemów z ponownym zainstalowaniem na dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum