1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 - aktualizacja gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dedert, Styczeń 19, 2014.

1. dedert

dedert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jestem nowy i za bardzo nie znam się na konsoli Xbox, ale gram często u znajomego w Fifę 14 na LT3.0 offline. Mam też u siebie na kompie zakupioną z Origin i widzę że wprowadzono tam masę poprawek które usprawniają grę. Dlatego gra na Xboxie różni się, stąd moje pytanie: czy jest jakaś możliwość aktualizacji Fify offline na Xboxie, wgrania poprawek jakie wypuściła EA?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. dedert

dedert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co robie tym Horizonem?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Po pobraniu title update wrzucasz na pena i potem na konsolę przenosisz.
    Ze składami trochę więcej roboty..
    Najpierw zrzuć na pena sobie profil z konsoli a następnie przez Horizon np. na pulpit. Odpal ten profil w Package Manager (zakładka Tools) i zapisz sobie Profile ID, Device ID, Console ID np. w notatniku. Następnie odpal plik składów i zmień ID na te twoje i kliknij Save. Potem wrzucasz na pena składy i profil i przenosisz na konsolę.

6. dedert

dedert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki. Wziałem cały dysk i podłączyłem go pod PC poprzez SATa zeby zgrac profil. Dysk wykrywa poprawnie, wszedłem w niego poprzez program Xplorer360 ale jedyne pliki jakie widać znajduja sie w Partition2. A nie widać nic w Partition3 gdzie powinny byc chyba zapisane profil, savy itp.

7. dedert

dedert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skopiowałem na pena z programu Horizon. Podpialem pod xboxa i przenioslem na dysk. Ale po włączeniu gry nic się nie pojawiło odnośnie aktualizacji więc skąd mam wiedzieć że została przeprowadzona? Składy wczytałem z poziomu gry (ustawienia i tam gdzieś była opcja wczytaj składy. Znalazł ten plik "Składy 1" ale z dziwna datą 2005 :/), no ale grając z kumplem pojedynek (nie mamy mozliwosci grania przez internet) składy nadal są stare.

8. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj z tymi:
    Zippyshare.com - Squads 20140118193201
    Pobierz, wrzuć do Horizona (Package Manager) i zmień ID na te twoje z profilu a następnie wrzuć na konsolę i wczytaj - powinny działać.

9. dedert

dedert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zobacze ale chyba mam z tego samego źródła. W Horizonie robię Inject new file, wybieram skład i wrzuca mi sie do katalogu: Game/fifa14 - jako Squad 1 (swoją drogą mam dwa razy Fifa 14 - jeden z ID 454109C3 a drugi z ID 00000000 i w tym z 454109C3 mam "content" z 2005 roku a w tym z ID 00000000 mam wlaśnie moje składy wrzucone. Czyli może jednak cos sie źle wrzuca?)

A Aktualizacja fify wrzuca się w katalog Title Updates
    A tak to wygląda:

Może to ID 000000 jest dlatego że nie mogę zmienić tego ID w Package Manager? Poniżej zrzut Squad ze zmienionymi numerami na moje, ale Title ID nie można ruszyć:

10. dedert

dedert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Składy juz zrobione za pomocą Modio. Czy aktualizacja fify (title update) polega tylko na przerzuceniu tego pliku 65mb na dysk? Nie trzeba tego pliku uruchomić na Xboxie? Pytam ponieważ kolega twierdzi ze nadal widzi różnice w sposobie grania na kompie gdzie gra jest aktualizowana na bieżąco.

11. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wystarczy przerzucić i już.

12. zbyniu136

zbyniu136 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam może mi ktos wysłac ten plik title updatebo ja nie moge go na nic sciagnąć

Wczytywanie...

Poleć forum