1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 Aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lesiuiu, Październik 6, 2013.

1. lesiuiu

lesiuiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nakło
    Witam,

jakoś nie mogę się dokopać do tematu związanego z moim problemem. Wypaliłem fifę 14 na DVD+R DL zwykłą nagrywarką, wkładam do napędu i wywala komunikat o aktualizacji zabezpieczeń kosoli. Zainstalowałem grę na dysku(powiodło się), próbowałem z mp3, gra nie śmiga. Moja konsola (FAT) ma LT3.0 z aktualizację 15574, jestem w stanie pominąć tą aktualizację i grać? Fifa 13 śmigała mi bez problemów...

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie, trzeba miec taki dash jakiego gra wymaga, i na forum bylo juz tysiace takich tematow

4. lesiuiu

lesiuiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nakło
    a czy gdy zaktualizuję dash z pendrive'a stracę flash napędu?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    NIE. Jest temat z dashami ....
    http://xboxforum.pl/dash-200/czy-aktualizacja-usunie-mi-przerobke-150688/

Kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum