1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 błąd po aktualizacji.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lopez10, Listopad 18, 2013.

1. Lopez10

Lopez10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, prosiłbym was o pomoc. Wczoraj zaktualizowałem składy w Fifie 14 na konsoli Xbox360, składy są zaktualizowane (Ozil w Arsenalu itp.) w porządku lecz martwi mnie to, że mam dziwny błąd z niewidzialną piłką (Liga Hiszpańska, Liga Angielska, podczas meczy towarzyskich czy też Kariery) oraz usunęło niektórym zawodnikom ich oryginalne buty i posiadają oni czarno białe korki (np. Benzema). Jeśli gram na starych składach to wówczas wszystko jest okej, dodam że posiadam oryginalną wersję gry. Zwracam się z pytaniem czy może ktoś miał podobny błąd i go naprawił lub może wie dlaczego tak się dzieje. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum