1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 błąd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez XboxFan331, Grudzień 3, 2013.

1. XboxFan331

XboxFan331 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ściągnąłem dziś Fifę 14. Sprawdziłem przez abgx było ok, wypaliłem na Verabtimach, wkładam płytkę i błąd ze ściereczką. Nagrałem ją Ihasem 124b z Image Extreme Burner i lipa. Konsola to jasper z LT3. Czego to może być wina? Pobieram teraz FIFA.14.XBOX360.PAL.RF-FAIZY czy ktoś nagrywał tą kopię? Od razu mówię że z tymi samymi opcjami nagrałem każdą grę i śmigała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Daj logo z imgburn. I skanujesz przed nagraniem abgx360 z ustawieniem autofix level 3. A nagrywasz według tutka czegoś kolwiek ? Nie słyszałem o czym takim jak Image Extreme Burner . Jest tylko do rev b BurnerMAX v0.15 lub iXtreme_Burner_Max_1.0 stawiam ,że ci chodzi burner max.

Wczytywanie...

Poleć forum