1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 centrum tworzenia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maciek3575, Grudzień 11, 2014.

1. maciek3575

maciek3575 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam mały problem pewnie banalny ale nie mogę tego ogarnąć ani znaleźć odpowiedzi w necie mianowicie:
    Jak przestawić w EA SPORTS centrum tworzenia ponieważ za każdym razem jak wchodzi nowa wersja FIFY centrum uruchamia się do najnowszej wersji gry i nie mogę stworzyć drużyny do starszej fify a moja drużyna,którą kiedyś stworzyłem na 13 zapisałem do użytku prywatnego a gdy weszła 14 ta drużyna przestawiła się na wersje 14 i już żadne zmiany w ekipie nie aktualizowały mi się w fifie 13.Teraz mam to samo,drużyna z 14 przestawiła mi się na 15 i nie mogę nic zmienić już w ekipie bo zmiany nie uaktualniają mi się w 14 .Czy jest możliwość odpalenia centrum na starą fife czy już teraz tylko 15 będzie chodzić a nie mam zamiaru kupować kolejnej FIFY?
    Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek3575

maciek3575 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wychodzi na to,że EA nas dyma i drużyny można tworzyć do najnowszych wersji FIFY jakie wychodzą,gdzieś czytałem takie info na jakimś forum ale chciałem potwierdzić to tu i chyba to prawda .

Wczytywanie...

Poleć forum