1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 Demo bez Xbox Live Gold?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez picia97, Wrzesień 10, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. picia97

picia97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przeszukałem forum odnośnie rozwiązania tej kwestii lecz nie udało mi się znaleźć odpowiedzi, jeżeli już było to przepraszam. Ale do rzeczy. Mam pytanie odnośnie wersji demonstracyjnych gier, które są dostępne tylko dla posiadaczy konta gold. Konkretnie w tym przypadku chodzi mi o grę FIFA 14. Czy jeżeli pobiorę demo i później przez pendrive będę chciał zrzucić na konsolę, jest możliwość, że zostanie to nagrodzone banem z faktu iż obecnie nie posiadam statusu gold a jedynie silver? Z tego co wiem zgrywanie przez pendrive dema dostępnego dla wszystkich jest bezpieczne. Czy ewentualnie lepiej odłączyć na ten czas internet od konsoli lub jednak wstrzymać się ten tydzień i poczekać aż FIFA będzie dostępna dla wszystkich? Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Ms nie banuje za dema :tongue:

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum