1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 demo - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez K0TAKU, Wrzesień 12, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak każdy zapewne wie od niedawna na rynku Xbox Live wszyscy posiadacze konta Gold mogą rozkoszować się wersją demonstracyjną najnowszej FIFY. No właśnie - i jaka ta FIFA Waszym zdaniem jest?

Dla mnie mamy do czynienia z najlepszą FIFĄ w historii bez dwóch zdań. 'Na papierze' zmian względem 'trzynastki' nie miało być zbyt wiele a w praktyce jest tego cholernie dużo - to małe zmiany, ale jest ich tak dużo że niesamowicie cieszą. W końcu FIFA to symulator - nie biegamy chłopczykami 30 kg tylko dorosłymi, wielkimi facetami - nareszcie to czuć! Prawie wszystko względem poprzednich części zostało utrudnione - ale nie wiem czy utrudnione to dobre słowo, teraz jest po prostu dużo, dużo bardziej realistyczniej - a tak właśnie ma być! Zapomnijcie o tym że stawiacie Messiego na szpice, szybka kontra, długie podanie do wysuniętego argentyńskiego cracka i gol - tego już tutaj prawie w ogóle nie uświadczymy, szybkość nie gra tutaj tak dużej roli jak to było w poprzednich częściach. Trzeba mieć pomysł na grę, trzeba grać kreatywnie. SI w końcu myśli, zaskakuje, nie gra schematami, na tym polu wszystko na plus. No i nareszcie 'komputer' dużo częściej decyduje się na uderzenia z dystansu, czego w poprzednich FIFAch prawie w ogóle nie było. Animacje to cholerne mistrzostwo świata, pod tym względem EA Sports zmierza do perfekcjonizmu, wiele parad bramkarskich czy uderzeń napastników wygląda jak w prawdziwych meczach o stawkę Ligi Mistrzów. Strzelanie goli jest ... trudniejsze ale zarazem łatwiejsze. Trudniej dość do sytuacji bramkowej, ale łatwiej napastnikiem pokonać bramkarza - tutaj względem FIFY 13 mamy o wiele większe pole do manewru, nareszcie napastnicy nie uderzają z uporem maniaka prosto w bramkarza w sytuacji sam na sam jak to się często poprzednio zdarzało. W takich sytuacjach nareszcie możemy pokazać co tak naprawdę potrafimy.

O nowej FIFIE mógłbym pisać i pisać ale najlepiej sam w nią zagrać i samemu zobaczyć z czym to się je. Ja już wiem co zobaczę pod choinką tego roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    ostatnio sporo gralem w fife 13 wiec po odpaleniu dema odrazu moglem porównac co sie zmienilo i jest bardzo dobrze :D gra jest bardziej realistyczna , grafika poprawiona , chociaz do dema mogli dac jakis fajniejszy stadion bo ten prezentuje sie slabo , murawa niezbyt cieszy oko , zapewne w pelnej wersji bedzie lepiej.

4. Ubermenchen

Ubermenchen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "nareszcie napastnicy nie uderzają z uporem maniaka prosto w bramkarza w sytuacji sam na sam "

Jak się nie potrafi grać to może się trzela w bramkarza...

"Zapomnijcie o tym że stawiacie Messiego na szpice, szybka kontra, długie podanie do wysuniętego argentyńskiego cracka i gol "

to że AI się muruje i ta taktyka nie działa nie znaczy że w full ver nie będzie działać

a co do animacji i realizmu to PES w tym roku miażdży fife
    sciągnij sobie demo PESa i zobacz jak powinna wyglądać perfekcyjna animacja

5. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    perfekcyjna animacja PES hahahaha leze kwicze i nie wstaje

Tapnięte z es dwójki!

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mustang chyba nie zrozumiał co znaczy animacja. Nie wiem jak można nie znać znaczeń tak podstawowych słów... Animacja czyli ruchy są sto razy lepiej wykonane w pes. Fifa ogólnie za łatwa jest. Nie wiem jaki poziom dali w demie ale jest porównywalny z początkującym w 13. Zero taktyki a gole się sypią hurtem. Fajnie że wreszcie bramkarz może rzucić sobie piłkę pod nogi biegnąc ale jak dla mnie ta fifa to trochę zmodyfikkwana 13 (czego się zresztą spodziewałem.).

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jako prawdopodobnie największy fanatyk serii wypowiem sie w ów temacie gdyż w fifę gram już od fify 97 rok po roku. Co do fify 14 widać kosmetyczne zmiany względem Grafiki no niestety xbox360 nie pociągnie więcej, co na plus lepsza fizyka poruszania się, ogólnie gra sie bardzo przyjemnie a mecz jest bardziej realistyczny. Natomiast na minus zaliczę grę na bramce, od fify 11 gdzie wprowadzono taką możliwość bramkarze byli over power i trudno było takiego pokonać (chodzi o grę na multi) natomiast tu gra na bramce została strasznie osłabiona, co niestety nie podoba mi sie zbytnio, lecz to tylko demo.

8. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gram w fifę od 2010 WC. Nie mam zadatków na hejtera, dlatego też proszę o powściągliwość. PES w tym roku jest lepszy(moim zdaniem). Po wyłączeniu znaczników, celu piłki, itp. wygląda to jak mecz w tv. Graficznie lepsza fifa pod względem chociażby odwzorowania twarzy. To też subiektywna ocena. W PES na plus, że animacja jest wyśmienita.

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ogolnie w Fifie jest duzo lepiej w porownaniu z 13 ktora dla mnie byla malo grywalna, gra sie calkiem przyjemnie ale po zagraniu w demo PESa nie mam porowania, PES w tym roku jest lepszy, graficznie tez lepiej sie przedstawia, szczegolnie na powtorkach, i nie wiem skad bral gosciu te twarze z PESa bo oprocz Rafaela ktory faktycznie jest niepodobny (w FIFIe rowniez) to twarze graficznie w PESie sa lepiej wykonane, nie wspomne juz o rozdzielczossci stroi, ogolnie FIFA na plus ale w tym roku to raczej wojny marek futbolowych nie wygra

10. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Najbardziej mnie śmieszą osoby co mówią, że PES jest dużo trudniejszy od FIFY, i trzeba się go uczyć i w ogóle FIFA jest dla ciot. Żeby nie było niejasności, w tym roku obie gry bardzo mi się spodobały, ale przez pół roku grałem w FIFE 13 online i zarówno w 13 i 14 wyrównaną walkę z AI mam na poziomach klasa światowa i legendarny i na obu z nich zdarza się wygrać i przegrać. W demie PES 2014 na KAŻDYM poziomie oprócz SuperStar, czyli szóstego z sześciu, gra nie miała dla mnie zbytnio sensu i nie udało mi się przegrać na nich żadnego meczu (mimo, że ostatni PES w jakiego grałem to PES6). W miarę wyrównana walka jest dopiero na owym ostatnim poziomie. Więc proszę uprzejmie nie pisać takich bzdur. W komentarzach natknąłem się nawet na opinię (o PES14): "nie wiem jaki poziom był ustawiony na domyślny, ale mimo to gra była wymagająca". Ten domyślny poziom to regular, czyli trzeci, czy czwarty, na którym bramki praktycznie się strzelają same, więc jeśli ktoś wypisuje takie rzeczy, to musi być już na prawdę mocno cienki, ale skoro tak, to taka osoba nie powinna się wypowiadać na temat poziomu trudności (czytaj - która gra jest trudniejsza).

Pozdrawiam jako hmm "fan" obu tegorocznych gier o piłce nożnej :)

11. Włóczykij

Włóczykij Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Początkowo po ograniu dema nowej fify czułem sie troche zawiedziony. Ci co twierdzą, że nic sie nie zmieniło w porównaniu do 13 chyba w nią nie grali. Po paru dniach docenilem w sumie zmiany, bo są jak najbardziej na plus, na początku jest cięzko bo schematy wyuczone z poprzedniej czesci nie działają. Trzeba sie na nowo uczyc grać. Inaczej sie rozgrywa piłke, trzeba byc bardziej cierpliwym, ale to dobrze że tempo spadło, jest realniej. Podoba mi sie opcja zastawiania sie z piłką, przydatne i pozwala na nowe sposoby rozegrania akcji. Drybling też jest teraz realniejszy, kiwanie w miejscu pozwala w trudnych sytuacjach wyjśc z opresji dając czas partnerem na wsparcie - np przy linii końcowej kiedy rywale podwajają krycie i nie bardzo jest możliwośc wyjscia spod ich pressingu. Generalnie w tym roku i FIFA i PES bardzo mi podeszły.

12. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    kurde męczyłem 13 i po demie jakoś mieszane mam uczucia.. niby nowsza ale nie wiem sam, wydaje mi się gorsza.. może za dużo w 13 grałem i kwestia przyzwyczajenia..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum