1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 demo

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TyPeK, Wrzesień 10, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, pobrałem sobie demo Fify 14 -Downloads\content\0000000000000000\454189CD\00080000\847DBF8505A4DEBDA4AAF2DD7DA1561505FAA12645 . Wrzuciłem to do Content na dysk konsoli, a nawet do foldery z grami i nic, xbox nie widzi gry. To gdzie ja mam to wrzucić ? z góry thx za pomoc ;)

#edit dobra gra jest ale w programach. Sory za zakładanie tematu :) Do kosza ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubbski

Kubbski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pierw ściągnołem jedno demo, wrzuciłem i miałem ten sam problem co ty. Potem ściągnołem z innego źródła, to mam injecting od 20 minut...

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Kosz

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.