1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 i błąd ze ściereczką

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez males, Październik 14, 2013.

1. males

males Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam slima 4GB z LT3 i duży problem z grą Fifa 14. Przechodząc do samego problemu... kiedy wchodzę w Opcję, Konfigurację etc. wtedy po jakimś czasie, wyskakuje komunikat o ściereczce natomiast kiedy szybko włączę mecz towarzyski jest ok i generalnie da się grać ale o tym, żeby zrobić transfery albo zagrać cały sezon muszę zapomnieć.

Miałem taki sam problem z Fifa 13, raz na jakiś czas się zdarzał aż w końcu, teraz w ogóle nie mogę włączyć 13tki.

Nie mogę nagrać gry na dysk bo nie mam pendrive większego niż 8GB, konsola ma 2 lata i nie ma zbyt dużego przebiegu, leży w dobrym miejscu, ma dobrą cyrkulację powietrza i nie mam mowy, żeby się przegrzewała.

Pada mi napęd czy to wina Fify? W innych grach problem wystąpił może 2-3 razy, na pewno nie więcej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gra nagrana zwykłą nagrywarką? FIFA ma CIV.

4. males

males Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywana najpierw iHASEM kolegi, który nie ma zmienionego FW a później zwykłą laptopową nagrywarką.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    To nic nie da musi być wgrane FW.
    Gra ma CIV, bez IHAS'a nie pograsz...
    http://xboxforum.pl/iso-10/lista-gier-z-zabezpieczeniem-civ-174186/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum