1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 i fifa street save z gry .

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ezioauditore12, Grudzień 20, 2013.

1. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Witam chcialem sie dowiedziec jak odblokowac zespoly w fifa 14, addidas all star i inne z reszty swiata , mam konsole z rgh wiec moze dogranie jakiegos patha lub jakis save moze ma ktos ? bylbym bardzo wdzięczny , druga sprawa to zespoly i stadiony w fifie street , tez przydalby sie jakis save z odblokowanymi zespolami .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ciężko będzie znaleźć taki save w necie, jedyne co znalazłem to tylko mod tool, który pozwala ci dodać maksymalne staty zawodnika itp.

4. Damian Agger

Damian Agger Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz, Poland, Poland
    Witam nie moge zakladac tematow dlatego pisze tutaj , mam nastepujacy problem , pobrałem fife 14 na xbox360 ( nowa konsola nie przerabiana) z uslugi xbox live Swięta 2013 tam 50% rabatu było , i nie moge pobrac aktualizacji do tej gry , zacina mi sie , do innych gier moge do tej nie , dlatego ze mam ją na dysku ? prosze o pomoc czy moge jakos recznie aktualizowac fife 14 ?

5. lukasz88

lukasz88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    przypuszczam że moje pytanie lepiej by pasowało w innym dziale, ale z racji tego że jestem nowy nie mogę zakładać postów w innym dziale, trudno. Ale mam nadzieję że znajdzie się ktoś miły i będzie w stanie mi pomóc.
    Jak w grze FIFA 14 na xboxa 360 można pobrać poprzednie składy (tryb kariery) ? Czy jest w ogóle taka możliwość ? Czy trzeba koniecznie grać najnowszymi lub startowymi składami ? Chciałbym pobrać składy sprzed styczniowego okna transferowego, ponieważ w nowszych składach nie podoba mi się to, że zniknęło trochę zawodników którzy zostali wypożyczeni w realu do pewnych klubów których nie ma w fifie. A co gorsze np. w klubie Newcastle w czasie okna transferowego odeszło kilku czołowych zawodników np. Cabaye a mało kto doszedł, a jak doszli to cieniasy. Jakby się budżet transferowy zmieniał to ok , ale tak nie jest, więc wolę wczytać sobie wcześniejsze składy i w czasie kariery sprzedać tych czołowych zawodników i pozyskać trochę kasy na nowych zawodników. Wiem że można ręcznie przerzucić zawodników z klubu do klubu, ale chciałbym mieć oryginalne składy w każdym klubie, a żebym to ręcznie wszystko zrobić to jest raczej niemożliwe, poza tym po przerzuceniu w pierwszym sezonie i tak nie będzie można ich sprzedać.
    Dodam jeszcze, że jak co chwilę wychodziły nowe składy to zapisywałem je sobie ale np. jak chcę wczytać te wcześniejsze to i tak się nie wczytuj, i mam wciąż te najnowsze, co z tym zrobić ? Dzieję się tak jak by te stare zostały zastąpione najnowszymi.
    Z góry dzięki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum