1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 - jak grać online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pelinho18, Listopad 21, 2013.

1. pelinho18

pelinho18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Mam taki malutki problem. Otóż zakupiłem xboxa 360. Na następny dzień kupiłem oryginalną fifkę 14 żeby pograć ze znajomymi przez neta. No i nie wiem dlaczego nie chce mi się połączyć z netem ;/ tzn jestem zalogowany na XBL i mam utworzony profil w fifie. Wszystko pięknie ładnie ale jak wchodzę np. mecz towarzyski online to wyskakuje mi informacja: twój profil gracza nie ma uprawnień do korzystania z tej funkcji.
    I nie mam pojęcia o co chodzi ;/ kumpel ma PS3 i normalnie wchodzi i gra a u mnie nie da rady ;/ Jak ktoś miał podobny problem albo wie co ja robię nie tak to proszę o pomoc. Będę bardzoooo wdzięczny.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A Golda masz?

Sent from my NOKIA using Tapatalk

4. AdiSuN

AdiSuN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zadam to samo pytanie: Wykupiłeś usługę Xbox Live? Bo należy zapłacić, by grać Online przez dany okres czasu.

5. pelinho18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no właśnie tak czytam forum i widzę ;/ kurcze czyli 130 zł na rok trzeba dać żeby można było grać online? ;/ nie rozumiem tego. Skoro się kupuje oryginalną grę za 200 złotych to powinno to wystarczyć a nie jeszcze 130 złotych traicić ;/ bezsens. Na wszystkim chcą zarobić ;/

6. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ktoś Ci każe odrazu na rok kupywac? Kup sobie na miesiąc za 20 zł i nawet tych 20 zł niw odczujesz

Sent from my NOKIA using Tapatalk

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na czymś muszą zarabiać :D Ale zawsze możesz zrobić przeróbkę (LT) i też grać online.

8. pelinho18

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem narazie na 48h żeby wypróbować. Jak narazie wszystko śmiga :)

Wczytywanie...

Poleć forum