1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 14 nauczyciele i kumple do gry :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Moose80, Maj 5, 2014.

1. Moose80

Moose80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OSW
    Witam wszystkich ! od niedawna pykam w fife 14 gra bardzo mocno wciąga szczególnie w trybie FUT ale ponieważ jestem w tym dość nowy nie ogarniam jeszcze wszystkiego za dobrze ;X i tu pojawia sie moje pytanie czy może ktoś nie zechciałby mi troche wytłumaczyć to i owo :) niech nawet zgłoszą sie osoby chcące pograć rekreacyjnie :) XBOX360 Kefirek80

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    A co takiego trudnego jest w piłce noznej że potrzbujesz żeby ktoś Ci wytłumaczył? Biegasz,strzelasz bramki i tyle :)

4. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem z czym masz problem ale spokojnie możesz mnie zaprosić i zapytać.

Zagrać "rekreacyjnie" również możemy ;)

GT: Tomix96

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1

Wczytywanie...

Poleć forum