1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 NG - Oficjalny Gameplay

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Listopad 9, 2013.

1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    [video=youtube_share;Mmc91IPk9ww]http://youtu.be/Mmc91IPk9ww[/video]

[video=youtube_share;g4M7UUmiO_A]http://youtu.be/g4M7UUmiO_A[/video]

Wreszcie mamy oficjalny gameplay z gry FIFA 14 na nowe generacje!

Moim zdaniem gra wygląda miodnie. Super grafika, animacje i wiele innych bajerów :)

Zapraszam do oglądania i wyrażenia opinii w komentarzach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak dla mnie graficznie prezentuje się ok, ale czemu nadal kibice są z tektury?

4. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Kurde to chyba fejk...
    Ja pamiętam że przeskok Fify z PS2 na Xboxa 360 był ogromny, ale tutaj nie widzę czegoś takiego...

6. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    bo trzeba spojrzeć prawdzie w oczy obecna generacja a next gen to nie jest juz taki przeskok... wtedy grało sie na zwykłych tv w słabej rozdzielce. teraz gramy na full hd w wiekszosc gier w 720p (HD ready) i nowa generacja w gruncie rzeczy dalej oferuje nam 720p na naszym TV.. Wiec az takiego skoku nie bedzie.. Nie ma co gdybac ale gdyby wchdoziłą nowa generacja na wszechobecne ( w przyszlosci TV 4k) to róznica by była jak pomiedzy xbox a xbox360 lub ps2 a ps3:)

1 osoba to lubi.
  7. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie ma też dużej różnicy, bo nie wiem już, poza drobnymi zmianami w mechanice gry, trybach i innych głupotach, co twórcy mogliby zmienić, żeby gra wyglądała dużo lepiej. Jak dla mnie Fifa już osiągnęła wystarczający poziom od 12-13, nie ma co spodziewać się rewolucji.

8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pomiędzy NBA 2k13 a 2k14 jest ogromna różnica. EA to wałkonie i podobnie jak Activision robi nas w wała dlatego nie widać różnicy do poprzednich odsłon. W tym roku EA oprócz FIFY ma konkurenta to nagrody najwiekszej kupy roku - CODa Ghosts.

2K powinno zacząć tworzyć piłke kopaną, z pewnością zapłaciłbym za nowatorski projekt który nie pochodzi od najbardziej znienawidzonego wydawcy w branży.

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No masz rację nowy NBA wygląda super :D

10. Benito

Benito Świeżak Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szczerze? Bez rewelacji. Jeśli serio pracowali nad tą next-genową FIFĄ dwa lata - a twierdzą, że tyle właśnie czasu na nią poświęcili - to czuję się zawiedziony. Sama mechanika nie uległa jakimś wielkim zmianom, a dodanie nowych animacji, które w większości nie mają wpływu na gameplay, jak ta z Rooneyem przy rzucie rożnym, jakoś do mnie nie przemawia.

Ile nasłuchaliśmy się o "Power of the crowd", realistycznych zachowaniach kibiców i ich lepszym wykonaniu. Czujecie to? Bo ja niespecjalnie. Są mniej tekturowi, ale dalej to jest zwykłe tło.

Co do poprzedniego przeskoku na następna generację, to przypomnijcie sobie FIFĘ 07... to nie była tylko kwestia grafiki, bo gameplay był budowany od zera.

11. wordbatata

wordbatata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków

Kolejny gameplay Barcelona-Real

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  12. Hasiok

Hasiok Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Szczerze? to są chyba jakieś jaja ! poza lekką poprawą grafiki (którą z reszta dałoby się zrobić jeszcze na CG, wystarczy spojrzeć na PES) to tych nowych animacji też nie ma za wiele. Gameplay jest tak samo żenujący jak na CG (13 o wiele lepsza) po tym trailerze z el classico zastanawiam się czy to FIFA czy FIFA Street WTF? No i do tego ten strzał z głowki zza pola karnego jakaś masakra. Ten tekst że pracowali nad tym 2 lata to są jakieś brednie. W fife zajarany grywałem gdzieś od 09 z reszta specjalnie dla niej kupiłem XBOXa bo był to dla mnie szok porównując do wersji z PC. Teraz po 5 latach przerzucam się na PESa który wg mnie w tym roku miażdzy fife. Ten cały stos błędów w tej 14 sprawia że się odechciewa grać. EA z tymi bzdurnymi dodatkami typu widok stadionu przed meczem mogą się w d*** pocałować jeżeli nie zrobią porządnego gameplayu. PS. jak już o szczegółach to też mogli by coś zrobić z tymi cieszynkami bo wygląda to przez to na gre dla przedszkolaków....

Wczytywanie...

Poleć forum