1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 - nie można połączyć z serwerami EA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tmks2, Listopad 22, 2013.

1. tmks2

tmks2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem od paru dni z FIFA 14, często rozłącza mi w czasie gry online - sezony połączenie z serwerem EA, np wyszukuje przeciwnika online i po jakimś czasie wywala połączenie z EA. Problemów z internetem nie mam, pinguję np ONET i czasy mam ok 25-30ms w tym czasie. W czasie grania zdarza się to sporadycznie, najczęściej w czasie wyszukiwania przeciwnika, wyszukuje dość długo i nagle komunikat o braku połączenia z EA, gdy próbuję się połączyć dostaję info o braku możliwości połączenia z EA i by spróbować później.
    Miał lub ma ktoś podobny problem?

Wczytywanie...

Poleć forum