1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 - nie umiem kupić zawodnika.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wolus10, Kwiecień 19, 2014.

1. wolus10

wolus10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    mój problem jest dość dziwny, ale nie wiem co jest grane. Otóż, mój zawodnik trafił w jakiś sposób na listę zawodników bez klubu. Co zrobić, żeby go ściągnąć z powrotem ? Dodam, iż nie mam możliwości składanie mu ofert kupna - mogę go tylko obserwować.

Co robić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Widać skończył mu się kontrakt a Ty go nie przedłużyłeś :)

4. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zaproponowałem mu przedłużenie kontraktu, on nie przystał na moje warunki umowy, ale napisał mi, że nie będzie osiągalny przez co najmniej 2 tyg., a w międzyczasie sezon się skończył, a zawodnik trafił na listę "wolnych zawodników".

To jedna sprawa, a druga to dlaczego nie ma możliwości kupienia go ? Pisze tylko: nie możesz składać oferty temu zawodnikowi, podkreślę, że aktualnie również jest bez klubu mimo zainteresowanie ze strony klubu Olympique Marsylia.

5. Samurai

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Widac to bug fify bo zawsze tak jest , że jak proponujesz zawodnikowi warunki które mocno mu będą nieodpowiadały to "obrazi się" na dwa tygodnie i po tym czasie będziesz mógł mu przedstawić kolejną ofertę.Być może dlatego , że kontrakt mu się skończył i nie możesz zaproponować mu oferty tak jak czasem jest z zawodnikami których chcesz kupić jeżeli wyślesz wiele ofert a klub nie będzie chciał się zgodzić lub sam zawodnik to mogą zerwać negocjacje i nie będziesz mógł wysyłać więcej ofert.

6. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czyli co ? Nie pozostaje mi nic innego jak pogodzić się z faktem, że już nie będzie tego zawodnika w składzie albo zacząć karierę od nowa ?

7. Samurai

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Ewentualnie wczytaj save gdzie zawodnik był w klubie i spróbuj zaproponować mu kontrakt jakiego by oczekiwał kiedy składasz propozycje kontraktu to na górze masz napisane nad oferowaną gażą jego wymagania :)

8. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie posiadam save'a, ponieważ, po pierwsze gram na konsoli, a po drugi nie jestem kolekcjonerem save'ów :)

9. Samurai

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Na konsoli przecież normalnie są save'y tak jak wszędzie :) Jeżeli nie grałeś długo wystarczyło wyłączyć grę bez zapisywania i włączyć ja ponownie , utraciłbyś wszystkie postępy tzn.dajmy na to zacząłeś sezon wczoraj zagrałeś dwa mecze , zapisałeś , wyłączyłeś , włączyłeś dzisiaj pograłeś do powiedzmy do końca sezonu to jakbyś wyłączył i wczytał bez zapisywania to byś miał nadal stan z wczoraj :)

10. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    gram w fifę już chyba z 4 miesiące, a save'ów nie posiadam !!!! ponieważ usuwam, bo często wczytywały mi się te co nie powinny !

11. Samurai

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Mam tak samo dlatego manualnie wczytuje grę zamiast "Kontynuuj kariere" daje "Wczytaj kariere" i manualnie wybieram save'a :) To tak czysto informacyjnie :)

12. wolus10

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Też tak robię, dlatego nie posiadam save'ów, bo nadpisuje aktualne.

Wczytywanie...

Poleć forum