1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 nowej generacji wreszcie w akcji!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Październik 25, 2013.

1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Mamy zwiastun, który mnie, mówiąc szczerze, kupił.

Wiem, to dziwne, ale chciałbym mieć jakiegoś next-gena tylko po to, by grać w nowe gry sportowe - NBA 2K14 i FIFA 14. Zwiastun prezentujący tę drugą produkcję w akcji mnie do tego przekonał. Niby next-genowa "czternastka" jest podobna do swojego kuzyna z obecnej generacji, ale ulepszona animacja i nieco ładniejsza grafika może powodować, że będzie grało się zupełnie inaczej. Mnie narobili smaku.

Premiera na Xbox One 21 listopada, tydzień później na PlayStation 4. I szkoda, że zabraknie polskiej wersji językowej - póki co polski oddział EA nie zamierza lokalizować wszystkich swoich next-genowych gier. Szczęściarzem jest wyłącznie Battlefield 4

źródło: •• FIFA 14 nowej generacji wreszcie w akcji!

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    co jak co ale grafika naprawde jest bardzo ładna i kibice !!:D

4. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Wolałbym zobaczyć zwykły gameplay.

5. Lowi

Lowi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No nie powiem jeżeli taka grafika będzie naprawdę to będzie rewelacyjnie.

6. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    A jak dla mnie nic nadzwyczajnego nie ma pokazanego... Pewnie dużo się nie będzie różnić od tej fify z obecnej generacji, ubrania zawodników nadal wyglądają jak z plastiku nie falują podczas biegu i ruchów. Ja się pytam gdzie jest ten model gry którym EA tak się chwaliło na E3?

1 osoba to lubi.
  7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może i jestem naiwny, ale chciałbym wierzyć, że dzięki temu, że FiFA 14 wychodzi na nextgeny bez polskiej wersji językowej, jest zwiastunem przyszłych zmian również w sferze audio. I już w kolejnej edycji nie będziemy wreszcie zmuszeni do wysluchiwania męczacego duetu Szpakowski-Szaranowicz, bo być może poznamy wowczas innych, mniej oklepanych, ale po prostu lepszych komentatorów.

/Wysłane z telefonu/

8. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wy tak na serio z tą podnietą ? Ostatnio EA pokazało screeny z nowej generacji i... nie ma zmian w stosunku do poprzedniczki, wręcz wygląda śmiesznie biorąc pod uwagę że ta odsłona jest dedykowaną nowym konsolom i silnikowi. Nowa FIFA nie poczyniła żadnych zmian w porównaniu z tym co pokazało 2K w NBA na screenach z current genów i next genów, nie mówiąc o tym że na current gennach jest widoczna zmiana wizualna i techniczna między NBA2k13 i 14. A w FIFIA co ? dalej nic jak co roku - odświezone składy i znowu płacic dwie stóweczki. Szkoda że 2K nie nigdy nie zrobi piłki kopanej, to byłoby coś pięknego.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum