1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 nowy,rozbudowany tryb Ultimate Team

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Lipiec 22, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Niedawno mogliśmy poczytać trochę o next-genowych nowinkach szykowanych przez deweloperów FIFA 14. Dziś ekipa EA Sports przedstawia bardzo popularny, odświeżony tryb Ultimate Team.

W FIFA 14 ponownie pobawimy się w menedżerów piłkarskich. Dzięki modułowi Ultimate Team będziemy mogli stworzyć zespół z wymarzonym składem, dokonywać transferów zawodników i wymieniać się nimi z innymi graczami.

Co nowego w temacie przynosi FIFA 14? Z gry zniknie system morale, który był trochę zbyt arbitralny. Znacznie rozbudowany zostanie natomiast system "Chemistry". Większy wpływ na efektywność piłkarzy będą mieć również trenerzy. Prostsze będzie wyszukiwanie piłkarzy. Więcej szczegółów na filmiku poniżej.

ppe.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KarlososHD

KarlososHD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Jak czytałem wypowiedzi innych ludzi to wyciągnąłem wniosek, że wielu nowy wygląd się nie podoba. Ja jednak tak nie uważam, świeżość to coś dobrego.

Podoba mi się system lojalności - im dłużej zawodnik gra tym ma większe zgranie.

Wysłane z tel.

4. Brajley

Brajley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może poprawią zabójcze tempo. W 13 grali jakby mieli pszczoły w gaciach.

Wczytywanie...

Poleć forum