1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FiFA 14 - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 23, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojtek1989PL

Wojtek1989PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Mi udało się dziś kupić polską wersję w Warszawie, zagrałem 3 mecze online, gra spoko, mało zmian (interfejs, menu zostało zmienione a poza tym kilka animacji itd - szału nie ma). Do ważnych newsów należy to, że nie ma już online pass'a więc można grać na używkach po necie bez dodatkowych kosztów :)
    Jedną kopię mam do sprzedania w dziale ogłoszenia :)

4. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Po jednym meczu dużo nie powiem, wydaje się łatwiejsza. Jak kolega wyżej wspomniał dużo zmian nie widać, później może coś wyjdzie na jaw. Składy nieaktualne.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jak zwykle FIFA jest szybka,dynamiczna,efektowna aczkolwiek mam wrażenie, że rozgrywka trochę zwolniła względem poprzedniej części. Z tego co zauważyłem to obrońcy mają teraz bardziej zwarte szyki a zawodnicy drużyny przeciwnej grają teraz bardzo agresywnie np. " wejścia ciałem " są o wiele bardziej chamskie ". Agresywnie zachowuję się też nasi zawodnicy, którzy są w polu karnym przeciwnika np. przy wykonywaniu rzutów rożnych. Widać, że poprawiono ich AI. O wiele trudniej jest teraz strzelić bramkę z tak zwanej " petardy ". Menu w stylu interfejsu " metro " sprawia świetne wrażenie. Poza tym szybkość wgrywania gry jest błyskawiczna. W FIFA 14 stadiony, twarze, sylwetki i sposób poruszania się poszczególnych zawodników wyglądają świetnie. Podobnie jest z widokiem murawy. Jest też ogromna liczba stadionów. Podsumowując nowa FIFA to nie rewolucja, ale widać kolejne zmiany na lepsze. Nie wiem dlaczego, ale w FIFĘ gra mi się o wiele przyjemniej niż w nowego PES-a. Oczywiście grając w FIFĘ należy powyłączać wszelkie asysty i wspomagania.

6. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    a ja wypiszę + i -

+:
    -tępo nie liczy się już tak jak zawsze co mnie uszczęśliwia
    -soundtrack jak zwykle fajny
    -nowa fizyka ciekawa choć jest w niej też dużo minusów lecz mnie przyciaga

to by było na tyle +

-:
    -po pierwsze grafika odstrasza ;// nie wiem czemu ale zaniżyli tak strasznie poziom grafiki z 13-14 że to obłęd pewnie spowodowane jest to next-genami i chcą obrzydzić ludziom tą generacje.. ogólnie czuje się jakbym grał w fife 08...
    -po drugie nadal nie poprawiono problemu z lagami podczas gry online
    -po trzecie i jeszcze raz grafika...

7. Nazir

Nazir Banned

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepsza gra o piłce nożnej. Cudownie się gra. Zjada pes 2014 na śniadanie.

8. michuq

michuq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja się przywiązałem do 13 ale jak zagrałem parę meczy to coraz bardziej mi się zaczyna podobać

9. marioj94

marioj94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dla mnie minusem jest to ze nie ma wszystkich transferów

1 osoba to lubi.
  10. Szark

Szark Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grę dopiero co włączyłem i pierwsze co rzuca się w oczy to paskudna, grafika. Fifa 13 wyglądała znacznie lepiej. jesli chodzi o gameplay to dam znać później.

11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ledwo zacząłem grać w polską wersję a już się uśmiałem :) Nie ma to jak duet Szpakowski-Szaranowicz. Co bardzo mi się podoba to dodano masę nowych komentarzy.

12. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Mi się ta cześć podoba, są zmiany w rozgrywce, zawodnicy już tak nie zasuwają :D i jest rzeczywiściej. Tworzenie akcji teraz wymaga większej cierpliwości. Grafika to dla mnie drugorzędna sprawa, nie przeszkadza mi ona, najważniejszy jest dobry gameplay.
    Aktualizacja składów już jest do pobrania z poziomu gry. Sam to zrobiłem gdy odpaliłem i zobaczyłem w Realu Ozila, Kake, nie było Bale'a w składzie. Po aktualizacji wszystko jest na swoim miejscu. Mam release od COMPLEX

13. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    co do nowych komentarzy to rzeczywiscie kilka nowych jest,akurat moim zespolem ulubionym jest Juve i grajac nim uslyszalem ze 3 nowe komentarze na jego temat,grac gra sie lepiej choc wydaje mi sie ze troche wolniej niz w 13,ladne jest nowe menu,muza jak zawsze wpada w ucho no i nasza ekstraklasa w koncu licencjonowana :D
    w koncu poprawili to ze nie musze czekac na animacje schodzacego zawodnika tylko klikam A i raz dwa zmiana jest,takze czesciej gra zapamietuje dana sytuacje bramkowa czy faul i ja pokazuje co w 13-stce mnie troche irytowalo,sklady w miare aktualne jak na razie auwazylem ze nie ma Bale w Realu, Ozila w Arsenalu i Kaki w Milanie ;) czyli prawdopodobnie ost dni transferu nie wklepali do systemu ;)

14. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak zawsze na poziomie, a że na najniższym jaki się da to już inna sprawa. Tylko z uwagi na ten duet komentatorski gram w angielską wersję gry, bo nie mogę słuchać tych "wirtuozów". ;/

15. RiseAgain

RiseAgain Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    FIFA 14 nie wiem jak mozna wypuscic i na dodatek znalesc naiwniakow ktorzy to kupia, to jest 13 ktorej dodano wiecej cukierkow i komercji. Najwyzszy poziom trudnosci to jest jakis zart ani ultimate team ani jaki kolwiek inny tryb nie stawia oporu jak bym gral z slupkami. Jak ktos porowna to do PES'a to niech lepiej wroci do soccera na pegazusie oceny nie wystawiam bo kazdy ma swoj gust dla mnie jest to gra na odstresowanie zeby sobie postrzelac z polowy boiska bramki. Jedyne co jest dobre to ultimate team bo jest dopracowany i licencje a tak to FIFA nawet nie stoi obok pilki noznej.

16. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    gra w porównaniu do 13 mało się zmieniła , ale i tak przyjemnie się gra , jestem ciekaw jak z polskim komentarzem , czy coś dodali , czy nadal to samo co w 13 ?

17. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Słabo.Gdy zawiodłem się z PESEM myślałem że FIFA mi to wynagrodzi bo demo było super ale full wersja jest słaba.Piłkarze są leccy jak piórko jakby to wiatr nimi sterował,piłka wogóle nie klei się do nogi (nawet przy technicznych piłkarzach).Gra bark w bark to porażka raz jak mnie jeden koleś przepchnął to chyba z 50m. FIFA chyba idzie śladem PESA troche nieaktualne składy,pare błędów.Na plus:fajna muzyka , menu , tryb kariery,wolniejsza rozgrywka.W tym roku PES i FIFA słabo.Dobrze że jest NHL i NBA :)

18. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    gierka jak dla mnie super,bardziej mi sie podoba niz 13-stka
    plusy:
    wolniejsza rozgrywka
    poprawione animacje (nie musze czekac na obejrzenie jej tylko w koncu mozna ja przerwac..mam na mysli podczas zmian zawodnika)
    aktualne transfery (nie ma z ost tygodnia transferow tak na moje oko)
    nowy interfejs (bardzo ladnie wyglada i szybko sie nim obsluguje )
    soundtrack wpada w ucho ;P
    minusy:
    komentarz (nasz duet nie ogarnia,pare nowych tekstow a grajac Juve,moj ulubiony klub,slysze co mecz na przemian 3 rozne komentarze na temat afery korupcyjnej,ilosci mistrzostw itp...)

moja ocena 8,5/10 ;)

19. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie Fifa 14 jest niedopracowaną produkcją. To co zawodnicy robią na boisku jest żenujące. Ile razy bramkę straciłem przez to, że rozbiegają mi się zawodnicy w okolicy pola karnego. Do tego ta wolna rozgrywka... Nie podoba mi się. Ogólnie jestem średnio zadowolony z zakupu. Nowa fizyka też mi nie odpowiada.

20. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    pograłem troche w sezony i jak dla mnie beznadziejnie , wybieram sobie 4 gwiazdkowy zespół , a dobiera mi real lub barce , gra ktoś wogóle innymi klubami ? ogólnie to jaki zespół nie wybiore powyżej 4 gwiazdek to mi wybiera barcelone oraz real ( 2 razy może zdarzyło się , że był to inny klub )

21. ROPumpkin10

ROPumpkin10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czyli to co mnie dotychczas najbardziej denerwowalo w Fifie, nadal nie zostalo zmienione :( No nic ... W tym roku raczej sobie odpuszcze zakup tego tytulu, skoro i tak nie widac roznicy ;)

Wczytywanie...

Poleć forum