FiFA 14 PAL (2013) XBOX360-SRT

pablishto

Użytkownik
Użytkownik
to jak wrzuci ktos aktualne sklady ?
................................................

juz sobie poradzilem. za jakis czas wszystko wrzuce. step by step :D

1.Sciagamy nastepujace programy
- Horizon Zippyshare.com - Horizon.Setup.v2.7.2.2.exe
- Modio Zippyshare.com - Modio-setup-5.202.exe
- Sklady Zippyshare.com - Squads 20130924025434

!!! INSTALUJE PROGRAMY PO POBRANIU !!!

2. Podlaczamy pendriv'a pod konsole i konfigurujemy do pod X'a
3. Kopjujemy dowolny save z dowolnej gry na pendriv'a
4. Podlaczamy pendriv'a pod PC/Laptop
5. Odpalamy Horizon i kopjujemy wczesniej skopiowany save na dysk.
6. Odpalamy Modio na dole masz Open a Save, klikasz. Klikasz Browse i wybierasz SWOJEGO save (z dowolnej gry)
7. Po wczytaniu klikasz zakładkę Advanced i tam masz Profile ID i Device ID, skopiuj je i zapisz w notatniku.
8. Zamknij tą kartę i powtórz krok 6 z tym że zamiast save/profilu wybierz ściągnięte składy.
9. Wybierasz Advanced i to co zapisałeś w notatniku kopiujesz w wklejasz odpowiednio w Profile ID i Device ID.
10. Zapisz zmiany(Save changes), zamknij program i skopiuj składy na swojego xbox'a

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

Argos1420

Banned
Użytkownik
Spróbuje ostatni raz tak jak mówisz :) mozliwe ze ten BurnerMax to loteria, bo wczesniej nagrywalem kumplowi Crysis 3 z Burner Maxem i działa bez problemu
Ja nagrywałem jeszcze GTA V z Payloadem na Platinum i gra zaczyta ale za 3-4 razem po wysunięciu i wsunięciu tacki bo tak to błąd ze ściereczką, nie próbowałem jej nagrać na verbatim bo możliwe że wszystko OK by się zapisało
 

dante107

Banned
Użytkownik
Świeżak
to jak wrzuci ktos aktualne sklady ?
................................................

juz sobie poradzilem. za jakis czas wszystko wrzuce. step by step :D

1.Sciagamy nastepujace programy
- Horizon Zippyshare.com - Horizon.Setup.v2.7.2.2.exe
- Modio Zippyshare.com - Modio-setup-5.202.exe
- Sklady Zippyshare.com - Squads 20130924025434

!!! INSTALUJE PROGRAMY PO POBRANIU !!!

2. Podlaczamy pendriv'a pod konsole i konfigurujemy do pod X'a
3. Kopjujemy dowolny save z dowolnej gry na pendriv'a
4. Podlaczamy pendriv'a pod PC/Laptop
5. Odpalamy Horizon i kopjujemy wczesniej skopiowany save na dysk.
6. Odpalamy Modio na dole masz Open a Save, klikasz. Klikasz Browse i wybierasz SWOJEGO save (z dowolnej gry)
7. Po wczytaniu klikasz zakładkę Advanced i tam masz Profile ID i Device ID, skopiuj je i zapisz w notatniku.
8. Zamknij tą kartę i powtórz krok 6 z tym że zamiast save/profilu wybierz ściągnięte składy.
9. Wybierasz Advanced i to co zapisałeś w notatniku kopiujesz w wklejasz odpowiednio w Profile ID i Device ID.
10. Zapisz zmiany(Save changes), zamknij program i skopiuj składy na swojego xbox'a

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Dzięki! Składy uaktualnione :)

Ja nagrywałem jeszcze GTA V z Payloadem na Platinum i gra zaczyta ale za 3-4 razem po wysunięciu i wsunięciu tacki bo tak to błąd ze ściereczką, nie próbowałem jej nagrać na verbatim bo możliwe że wszystko OK by się zapisało
Na Verbatimach wszystko cacy. Co do słabszych płyt typu Omega, Platinum itp u siebie zauważyłem dziwną zależność (otóż jak podpiszę markerem płytę przed skopiowaniem jej na dysk x'a to zdarzają się problemy w okolicach 50% kopiowania, ale gdy jej nie podpisuje to wszystko działa bez zarzutów)...
 

andal_93

Użytkownik
Użytkownik
Mam ihasa 124 D i lt 3.0 w xboxie. Nagrałem płyte platinum z OPC i opcją truncate z prędkością 2,4 programem ImgBurn 2.5.7.0. Po włożeniu płyty do napędu xboxa wogole jej nie widzi. Nic, jakby jej tam nie było. Proszę o pomoc
 

hucuk

Świeżak
Świeżak
Witam.
Nagrałem fife14, jak w poradniku.
Posiadam ihasha, plyte verbatim oraz imgburna. wszystko nagrywalem jak trzeba, weryfikacja plyty ok.
Problem polega na tym, że chce uruchomić byle jaki mecz to wyskakuje mi błąd, pobiegać z piłką moge, różne cwiczenia moge zrobić , ale meczu zagrac nie moge. Wiec w czym bedzie polegac problem ?
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
Nagrywał ktoś już Clone'mCD z opcją "zapisuj aż do osiągnięcia medium"? Działą wszystko normalnie ( tryb menadżerski, nagrywanie na dysk itp. )??
 

360sⓁim

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a ja mam pytanie czy aby napewno fifa 14 ma CIV? bo gram już godzinę i nie było jeszcze weryfikacji
 

Skipperr

Świeżak
Świeżak
A ja mam pytanie czy ktos wgrywal topologie 2.0. Ja probuje i cos nie idzie. W xbox backup pisze:

AP25 cannot locate dae.bin file

Injecting Sector
Xbox Format Version = Xbox360 XGD3
AP25 Sector file injected at LBA sector 16608

i nic sie nie dzieje w abgx pisze na zielono, ze topology verifed, wiec caly czas jest na lt 3.0. Czy to tylko u mnie taki babol czy moze zle cos robie?
 

Seavolv

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Dawno nic nie nagrywałem na x360 więc po wyjściu fify14 od razu przystąpiłem do nagrywania, pierszą płytę nagrałem bez jakiś ustawień w CloneCD na laptopowej nagrywarce, gra działa tylko z płyty przy instalacji na HD wyskakuje komunikat o autoryzacji dysku :p
Poczytałem na forum i znalazłem program "BurnerMAX Payload Tool" niby ta laptopowa nagrywarka działą z tym programem bo powiększyło mi możliwe miejsce do zapisania, odpaliłem ImgBurn płyta się wypaliła ale po włązeniu do xboxa nie chce jej odczytać, jest niby uruchom grę ale jej nie odpala co robie nie tak? Może być tak że mimo tego że Payload działał nagrywarka sobie nie radzi? Czy może jakieś ustawienia w ImgBurn trzeba specjalnie ustawić? Acha płytki verbatim.

Dzięki za odpowiedz.
 

timomar

Użytkownik
Użytkownik
@Skipperr sciągnij jeszcze raz XBC i zobacz czy antywirus czegoś nie próbuje zablokować, jeśli nie to zmień topologie i przy sprawdzaniu zaznacz w abgx ,,Disable writes,,
 

Maksiuuxd

Użytkownik
Użytkownik
ihas + verbatim, a problemy z sciereczka czy coś w tym stylu? zapraszam pw ;)
 

aTeK

Użytkownik
Użytkownik
nagrane jakąś starą nagrywarką LG (komputer stacjonarny) bez Ihash'a w IMG Burn + Verbatim.

Gra działa, nie wyskakuje błąd z autoryzacją/ściereczką.

Tryb menadzerski działa jak i cała reszta.

Dzisiaj po pracy spróbuję zainstalować na dysku.


*Próbowałem też nagrać na nagrywarce laptopowej, jednak wyskuje błąd ze ściereczką.

pozdrawiam,
Adam
 

aris94

Świeżak
Świeżak
Ja rowniez potwierdzam ze wersja SRT smiga az milo. Dubbing polski. Wypalone iHasem pod LT 3.0.

Dla wszystkich bojacych sie o CIV nie ma co stykowac bo z tego co pamietam Fifa 13 tez chyba miala CIVa a wypalalem ja zwykla nagrywarka (nie iHasem) i to na dodatek cofalem topologie z 3.0 na 2.0 i przy triku z mp3 rowniez smigala (jedyny minus to ze nie dala zainstalowac sie na dysk ale pozyczylem sobie od kumpla oryginalna wersje i sie zainstalowala).



No to panowie gramy :)

Zaraz pewnie wroca ze szkoly gimbazy i bedzie znowu milion glupich pytan :) pozdrawiam adminow :) spadam grac



Nagrywałem normalną nagrywarką i w ogóle ikonka nie chce sie odpalić. A jak uruchamiam gre to wyskakuje błąd szmatki...
 

nevii999

Użytkownik
Użytkownik
to jak wrzuci ktos aktualne sklady ?
................................................

juz sobie poradzilem. za jakis czas wszystko wrzuce. step by step :D

1.Sciagamy nastepujace programy
- Horizon Zippyshare.com - Horizon.Setup.v2.7.2.2.exe
- Modio Zippyshare.com - Modio-setup-5.202.exe
- Sklady Zippyshare.com - Squads 20130924025434

!!! INSTALUJE PROGRAMY PO POBRANIU !!!

2. Podlaczamy pendriv'a pod konsole i konfigurujemy do pod X'a
3. Kopjujemy dowolny save z dowolnej gry na pendriv'a
4. Podlaczamy pendriv'a pod PC/Laptop
5. Odpalamy Horizon i kopjujemy wczesniej skopiowany save na dysk.
6. Odpalamy Modio na dole masz Open a Save, klikasz. Klikasz Browse i wybierasz SWOJEGO save (z dowolnej gry)
7. Po wczytaniu klikasz zakładkę Advanced i tam masz Profile ID i Device ID, skopiuj je i zapisz w notatniku.
8. Zamknij tą kartę i powtórz krok 6 z tym że zamiast save/profilu wybierz ściągnięte składy.
9. Wybierasz Advanced i to co zapisałeś w notatniku kopiujesz w wklejasz odpowiednio w Profile ID i Device ID.
10. Zapisz zmiany(Save changes), zamknij program i skopiuj składy na swojego xbox'a

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

czesc mam problem otóż jak próbuje otwierać składy programem modio to wyskakuje mi komunikat że tytuł jest nieobsługiwany wiesz może co to znaczy ?
 

Bartoj11

Użytkownik
Użytkownik
Siemka, mam lt 2.0 i zwykłą nagrywarkę LG. Nagrałem zmieniając topologię, błąd ze ściereczką albo nieobsługiwany dysk. Proszę o pomoc.
 

Mathies

Użytkownik
Użytkownik
Gierka nagrana Ihasem, płyta Verbatim oczywiście pod LT 3.0 Wszystko śmiga doskonale,łącznie z menadżerem, elegancko instaluje się na HDD.
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
kolego elfilip parę postów wyżej kolega nevii999 przecież wrzucił uaktualnienie składów, nowszych nie ma na dzień dzisiejszych
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Ihas + lt 2.0 + topologia - nieobsługiwana płyta nie miałem juz kolejnej pod ręką także sprawdzę jutro bo nie wykluczam ze płyta była wadliwa.
 

rzeziol15

Świeżak
Świeżak
witam proszę o rade nagrałem sporo gier ihasem ale tylko na fifie 14 mam problem taki ze wyskakuje błąd autoryzacji dysku po pewnym czasie jak gram, albo też wyskakuje przetrzeć płytę ściereczką, jak nagrać grę aby to się nie pojawiało? p.s. nagrywam ihas, plyty verbatim, za pomocą tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
 

assass1n

Świeżak
Świeżak
Mam takie pytanie. Podczas uruchomiania gry pojawia się komunikat o aktualizacji konsoli w przeciwnym wypadku gra nie może zostać uruchomiona. I moje pytanie jest takie czy mogę spokojnie instalować tą katualizacje czy będą później problemy z innymi nagranymi grami?
 

Do góry Bottom