1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 - patch balansujący rozgrywkę już dostępny na Xboksie 360

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 10, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już niebawem także na PlayStation 3.

Patch trafił najpierw na pecety, a z dzisiejszym dniem trafił również na Xboksa 360. Aktualizacja wprowadza naprawdę sporo zmian dot. rozgrywki. Pewnym modyfikacjom uległy przede wszystkim wrzutki zakończone "przesadnie skutecznymi" główkami i ponoć wyjątkowo skuteczne strzały finezyjne.

Oprócz tego usprawniono również dynamiczną kamerę i rozprawiono się kilkoma bugami powodującymi wysypywanie się gry - np podczas wprowadzania na boisko nowego zawodnika. Electronic Arts ostrzega jednak, że crashe to długofalowy problem, z którym firma ciągle walczy.

Aktualizacja powinna w niedługim czasie trafić także na PS3.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    a czy jest mozliwosc sciagniecia gdzies tego patcha i wgrania go na konsole offline??

4. piotr300

piotr300 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    sosnowiec
  5. xRemingtonx

xRemingtonx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Tak narzekałem na tą kamerę, aż z czasem się do niej przyzwyczaiłem i lepiej mi się z nią grało, niż teraz... Wie ktoś jak przywrócić starą kamerę? Albo chociaż jak ustawić w ustawieniach żeby była bardzo podobna?

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja nie wiem dlaczego ludzie tak zjechali tą nową kamerę. Mi się na niej gra świetnie, dlatego na razie nie instalowałem tego patcha. Z doświadczenia wiem z wcześniejszych wersji FIFY, że EA potrafi tymi patchami zepsuć grę na maxa.

7. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie już żadne patche nie interesują. Sprzedałem ten marny symulator piłki nożnej wracając do FIFY 13. Według mnie FIFA 14 jest kompletnie niedopracowanym produktem. Można oszaleć od bugów znajdujących się w grze, np 4 obrońców nie potrafiącym odebrać napastnikowi piłki, który strzela bramkę 0_o. Rzecz potrafiąca doprowadzić do rzucania padem po pokoju :D Do tego ta nowa fizyka... Miało być trudniej, a jest tragicznie. Może kupie 15 ale to już na Xone :)

1 osoba to lubi.
  8. Skyfall1995

Skyfall1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    W sumie masz racje jak ja grałem fife 13 to na prawdę cisnąłem a fifa 14 jest opór trudna i wolna, wiem ze tempo mozna zwiekszyć itp ale i ta gra jest inna, ale zostanie przy niej może patche to naprawią w jakiś sposób te bugi itp.

9. xRemingtonx

xRemingtonx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Albo mi się wydaje, albo gra stała się szybsza...

Wczytywanie...

Poleć forum