1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 patch rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gausa, Listopad 28, 2013.

1. Gausa

Gausa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Witam,
    Posiadam slimke z rgh. Gram czesto w fife 14 i chciałbym sie dowiedziec czy isnieje możliwość zainstalowania patcha do fify 14 poprawiajacego rozgrywkę. Fifa jest fajna tylko każde dośrodkowanie konczy się bramką z główki a ten patch naprawia ten błąd. Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Chodzi ci o TU? Jak tak to pobierz je z tej strony:
    Browse
    Pamiętaj aby Media ID TU było zgodne z twoim Media ID gry.
    Następnie wrzucasz to na dysk konsoli w ten katalog:
    Content \ 16zer \ title id fify \ 000B0000 \ tutaj plik TU

4. Gausa

Gausa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ok dzieki za link i wyjasnienie. Tylko mam jeszcze jedno pytanie. Fife mam zainstalowano na dysku usb ktory podpinam pd usb konsoli czy proces onstalacji jest ten sam ?

5. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli trzymasz gry na dysku zewnętrznym podpiętym pod USB konsoli to możesz wrzucić tam, aczkolwiek najlepiej by było jakbyś wrzucił na dysk wew (jeżeli posiadasz).
    Pamiętaj o ścieżce czyli Content \ 16zer \ title id itd..

6. Gausa

Gausa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ale na dysku zewnetrznym usb mam swoj wlasny folder. Czyli rozumiem ze mam ten plik wrzucic do title id fify \ 000B0000 \ tutaj plik TU. Mam dysk hdd 20 gb czyli 13,9 i tam jest gta v zainstalowane wiec na fife nie starczy miejsca. Jak wrzuce ten plik tam do tego folderu to powinno juz dzialac ?

7. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Starczy miejsca na TU, ono waży może 65 MB. Jak wrzucisz plik do tego folderu to już powinno działać. Pamiętaj, że musisz mieć w FSD ustawione ścieżki do katalogu z grami i content. Jeżeli nie jesteś pewien czy działa to po włączeniu fify naciśnij GUIDE na padzie i na dole na pasku w prawym rogu powinno pisać TU: (wersja twojego TU - najnowsza: 3)

8. Gausa

Gausa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Dzieki. Ale jesCE jedno sprostowanie. W hdd mam folder content / 000000..... I tam jest tylko gta disk 1 a fife mam na usb w gry/title id wiec gdzie mam wrzucic ten plik na hdd czy usb ?

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    HDD. Jeżeli w FSD jest ustawiona ścieżka to sobie znajdzie ten update.

10. Gausa

Gausa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ok. Wielkie dzięki.A czy ten update poprawia rozgrywke bo czytalem opinie ze nie do konca. Chodzi ni glownie o strzaly finezyjne i strzaly z glowy?.

Jak znajde czas to zabiore sie dzisiaj do tego. Jak bede miał problem to priv. Temat do zamkniecia

Wczytywanie...

Poleć forum