1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez andrzejek111996, Październik 9, 2013.

1. andrzejek111996

andrzejek111996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Janikowo
    Witam. Wystąpił dzisiaj u Mnie problem z grą Fifa 14. Mianowicie, grajac nagle napęd zaczął bardzo szumiec, wiec wyciagnalem płytkę i wlozylem ją do napedu. Po czym próbując odpalić kochaną Fife na ladowaniu gry zawiesza się i wyskakuje komunikat, że nie czyta dysku z gra. Więc pomyślałem, aby zainstalować (wiem, troszku późno), ale instalacja zatrzymuje się za każdym razem na 27 procencie. Na odwrocie plyty zrobil sie taki okrag, moze to miec cos z tym wspolnego? Oczywiście wykluczam zepsucie się lasera, gdyż inne gry chodzą bez zarzutu. Taka sytuacja jak wymieniłem zdazyla mi się pierwszy raz. Xbox slim, dysk 250 gb. Gra oczywiście oryginalna zakupiona w RTV AGD. Macie jakieś pomysły? Bardzo proszę o pomoc, gdyż biorę udział w kilku turniejach live i nie chcę Ich przegapić.

PS. Jak myślicie jest szansa, że w RTV wymienia mi grę. Oczywiście mam paragon i jakaś tam fakturke, bo zamawialem przez internet, ale odbieralem w sklepie.

Proszę bardzo o pomoc i z gory Dziękuję.

Wczytywanie...

Poleć forum