1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeX, Maj 15, 2014.

1. DeX

DeX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    kupilem fife 14,nowka, okladka niemiecka a na plycie napis 'bundle copy'. Watpie ze ma to jakiekolwiek znaczenie,ale chce podać wszystkie szczegóły.Póki co gram na 7 dniowym trialu xbox live.Mój problem polega na tym, że sezony online działają w 100%, sezon współpracy ze znajomym i head to head także, ale mecz 1 vs 1 ze znajomym już nie. Gdy moj kolega dolaczy do mojej gry,to normalnie wybieramy drużyny, potem ustawiamy składy i na tym koniec, bo wyrzuca mnie z xbox live - dokladnie pokazuje sie 'odłączono od xbox live'.Tak było wczoraj i tak jest nadal dziś.Warto dodać że w między czasie wszystkie inne tryby działają prócz tego.Wykluczam zatem możliwość że to wina internetu, bo dzis po 3 nieudanych próbach zagrania meczu, poszedłem z kumplem na sezony współpracy i tak 3 mecze zagraliśmy, po czym znowu nie mogłem grać z nim 1 vs 1 bo mnie wyrzuciło_O co tu chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    wydaje mi się ze ty albo kolega musicie odblokować porty w modemie, pewnie dla tego was nie łączy
    Przekierowywanie portów

Jeśli korzystasz z zapory lub sprzętu sieciowego, takiego jak router, być może musisz zmienić konfigurację, aby komputer lub konsola Xbox 360 mogły komunikować się z usługą Xbox Live. Tę zmianę konfiguracji często nazywa się „otwieraniem portów” lub „przekierowywaniem portów”.

Usługa Xbox Live wymaga, aby były otwarte następujące porty:

Port 88 (UDP)
    Port 3074 (UDP i TCP)
    Port 53 (UDP i TCP)
    Port 80 (TCP)

Uwaga: Jeśli nie można rozmawiać z innymi osobami za pomocą Wideo Kinect, być może trzeba otworzyć port 1863 (UDP i TCP).

Jeśli łączysz się z siecią w miejscu pracy lub szkole, poproś administratora sieci o otwarcie powyższych portów używanych przez usługę Xbox Live.

4. DeX

DeX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Watpie.Miałem jeszcze w zeszłym roku ps3 i łączyło mnie z kolegami normalnie w fifie(w tym czasie router nie był wymieniany ani nic nie było grzebane),na pc z 2 dni temu grałem z kumplem i też łączy normalnie,tylko tutaj cyrki :>. Z kolei ten kumpel gra z innymi swoimi znajomymi, i też go łączy. Dziwna sprawa.

Wczytywanie...

Poleć forum