1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 Problem

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez warone, Czerwiec 18, 2014.

1. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Witam , ma lub miał ktoś problem dziś albo wcześniej z połączeniem się z online w fifie ?

Dzis rano wszystko było ok teraz po ponownym odpaleniu gry przy próbie połączenia się wybija mi komunikat : Żeby zagrać muszę posiadać zalogowane konto w origin , przechodząc w ustawienia w grze i próbie połączenia bezpośrednio mam ten sam komunikat . Włączałem kilka razy grę i konsole i nic nie wiem czy to od nich czy u mnie ale na innym koncie ten sam problem .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Aha to rozumiem ze nie jestem jedyny :/ szkoda miedzy meczami w tv pograć chciałem :)

5. pablon95

pablon95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jako że nie mogę założyć nowego tematu piszę tutaj, ponieważ problem dotyczy Fify 14.
    Od jakiś 2 dni jestem posiadaczem Xboxa One kupiłem go razem z grą Fifa 14 w formie zdrapki. Na początku grałem i wszystko było ok ale dzisiaj gra zaczęła mi się wyłączać podczas grania, czy to po meczu, nawet w czasie meczu. Może ktoś pomóc? Teraz nawet nie mogę włączyć gier treningowych bo od razu gra się wyłącza (wyrzuca do interfejsu).

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Mam to samo od kilku dni , z tym ze wcześniej jak zakupiłem konsole zdarzało się to sporadycznie , później przestało i wszytko było ok teraz znów od kilku dni po każdym meczu wywala do interfejsu sadze ze to wina gry bo mam na dysku około 20 gier i tylko ta ma ten problem .

Wczytywanie...

Poleć forum