1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 - ściereczka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kaczoor77, Październik 26, 2013.

1. kaczoor77

kaczoor77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam problem nagrałem "FIFA 14[LT 3.0]" (już trzeci raz) na verbatimach DVD+R DL 8,5 nagrwarka ihas 124 b poprzez IMGBURNA (zgodnie z instrukcjami na forum) raz na predkosci 2,4x dwa razy na 4x z OPC.Przy nagrywaniu 4x wg nie czyta moja konsola włożonej płyty. Podczas nagrywania gry przy 40% wyskakuje mi błąd (niestety nie zrobilem screena tego bledu) jednak moge go ominac i nagrywac dalej. Po odpaleniu gry wyskakuje mi błąd o ściereczce podczas meczu, szybkiego czy tez tego w trybie kariery. Trik z mp3 niestety nic nie daje. Mam slima na LT 3.0.
    POMOCY PROSZE !!
    + PRZECZYTALEM JUZ WSZYSTKIE WATKI NA TEMAT FIFY 14 nie znalazlem rozwiazania. :uncomfortableness:

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jakie ustawienia masz w eepromie itp

Wczytywanie...

Poleć forum