1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 14 transfery

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BartyLA, Grudzień 20, 2013.

1. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Cześć

Słuchajcie mam taki problem. Wiem jak się robi transfery i że teraz używaj się Global Transfer Network, skautów itp. Problem polega na tym, że wyszukują mi samych miernych piłkarzy... z overalem na poziomie 60-70 max. Skautów mam z experiance i judgement na maxa więc to nie wina tego, kryteria też są określone że wymagam graczy do pierwszej drużyny. Czy ktoś może mi pomóc jak mam zdobywać wartościowych graczy? Gram Barceloną B i awansowałem do pierwszej ligi, następnie ją wygrałem, kasę mam ale skauci wynajdują mi samych słabych zawodników... proszę o pomoc

Pozdrawiam, Bart

2. Lotnik421 Xbox One

3. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po co się męczyć w globalną sieć dla mnie to jest dno przez które menadzer stracił w moich oczach.
    A tu masz strone która napewno pomoże ci z transferami Gracz - FIFA 14 Tygodnik - 13 December 2013 - SoFIFA - Online FIFA DB Searching SoFIFA.com

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum