1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 14 vs fifa 14 ultimate edition WAŻNE ! .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilz333, Styczeń 13, 2014.

1. kamilz333

kamilz333 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , chcę kupić fife 14 tylko nie wiem czy kupić ultimate edition czy normalną fife ..
    Mogę kupić fife 14 ultimate edition za 110zł. według mnie to dobra cena..
    Tylko nie wiem czy to ultimate edition to nie tylko jakiś dodatek do normalnej fify ;/
    Słyszałem, że w tym ultimate można tworzyć własną drużynę , ale czy można grać również normalne mecze `oryginalnymi` drużynami .. ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Za 110 zł Ultimate edition? Dziwna sprawa, no chyba, że to tylko sam dodatek. Normalnie kosztuje chyba z 200 zł.
    Tak.. możesz grać normalnymi.

1 osoba to lubi.
  4. kamilz333

kamilz333 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    FIFA 14 Ultimate Edition to właśnie podstawa + różne dodatki czyli 1 złota karta co tydzień, zestaw adidas, cieszynki i coś tam jeszcze..
    Tylko nie wiem czy nie jest to w formie kodu i kupisz już z zużytym kodem i będziesz miał tak jakby normalną wersję gry..

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum