1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 14 we dwóch na jednej konsoli przez sieć

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qb11, Styczeń 2, 2014.

1. qb11

qb11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ktoś może mi wytłumaczyć jak grać przez sieć we dwóch na jednej konsoli. Loguje się na dwóch padach na dwa różne konta które posiadają konto gold. Kiedy naciskam y na konsoli aby aktywować drugiego gracza to każe mi się zalogować jako gość,po zalogowaniu mnie wywala do menu głównego.Pomocy bo już mi ręce opadają!!!!
    znalazłem rozwiązanie,jak by ktoś miał ten problem to trzeba utworzyć profil gracza o nazwie gosc bez połączenia z xbox live

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum