1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 (xbox 360) - jak wczytać poprzednie składy ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukasz88, Luty 22, 2014.

1. lukasz88

lukasz88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    przypuszczam że moje pytanie lepiej by pasowało w innym dziale, ale z racji tego że jestem nowy nie mogę zakładać postów w innym dziale, trudno. Ale mam nadzieję że znajdzie się ktoś miły i będzie w stanie mi pomóc.
    Jak w grze FIFA 14 na xboxa 360 można pobrać poprzednie składy (tryb kariery) ? Czy jest w ogóle taka możliwość ? Czy trzeba koniecznie grać najnowszymi lub startowymi składami ? Chciałbym pobrać składy sprzed styczniowego okna transferowego, ponieważ w nowszych składach nie podoba mi się to, że zniknęło trochę zawodników którzy zostali wypożyczeni w realu do pewnych klubów których nie ma w fifie. A co gorsze np. w klubie Newcastle w czasie okna transferowego odeszło kilku czołowych zawodników np. Cabaye a mało kto doszedł, a jak doszli to cieniasy. Jakby się budżet transferowy zmieniał to ok , ale tak nie jest, więc wolę wczytać sobie wcześniejsze składy i w czasie kariery sprzedać tych czołowych zawodników i pozyskać trochę kasy na nowych zawodników. Wiem że można ręcznie przerzucić zawodników z klubu do klubu, ale chciałbym mieć oryginalne składy w każdym klubie, a żebym to ręcznie wszystko zrobić to jest raczej niemożliwe, poza tym po przerzuceniu w pierwszym sezonie i tak nie będzie można ich sprzedać.
    Dodam jeszcze, że jak co chwilę wychodziły nowe składy to zapisywałem je sobie ale np. jak chcę wczytać te wcześniejsze to i tak się nie wczytuj, i mam wciąż te najnowsze, co z tym zrobić ? Dzieję się tak jak by te stare zostały zastąpione najnowszymi.
    Z góry dzięki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum