1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 14 xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kokosz77, Grudzień 13, 2013.

1. kokosz77

kokosz77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    FIFA 14 na xbox live.
    Jak z kims gram i wygrywam a on wychodzi z gry a ja mam komunikat ze wynik zostanie zweryfikowany i bla bla.
    to zawiesza mi gre i nic nie moge zrobic tylko wyjsc do interfejsu glownego konsoli i uruchamiac gre na nowo.
    Co moze byc przyczyna jade na x-key.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram na oryginale i też czasem potrafi mi się zawiesić podczas rozłączenia przez przeciwnika. Czasem się zawiesi jeszcze przed komunikatem. Nie jest to częste zdarzyło mi się tak ok 5 razy. Podczas zawiechy gry mogę wrócić do menu głównego konsoli przez przycisk menu na padzie. Nie chce wróżyć ale jeśli to jest bardzo częste to może obraz lub jakieś błędy na dysku?

4. kokosz77

kokosz77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    powiedzmy raz bez problemu raz z zawiecha

Wczytywanie...

Poleć forum